Onkohan sillä mitensuuri vaikutus haapaveden talouselämään
jos Trumppi valitaan ameriikan resitentiksi Meinaa vähänhuolestuttaa
Huolestuttaa
6
97
Vastaukset
- Anonyymi
Toivottavasti rumppi tekee reikanit. Reikani ei antanut venäläisille periksi
Eurooppaan sijoitettavien keskimatkanohjuksien suhteen, so toivottavasti
rumppi tekee saman kiinalaisten pullistelujen suhteen !- Anonyymi
Venäjä-Persun mielipide?
- Anonyymi
Kyllä rumpin muijaa ottaa ohimoon, jos joutuu vielä neljä vuotta vääntelemään naamaansa väkinäiseen hymyyn miehensä rinnalla.
- Anonyymi
Aika iso vaikutus jos trumppi valitaan, rupeaa tulemaan järkeä tännne Hoopolan perukoille. Turvetta ruetaan polttamaan uudestaan järven rannassa ja tuulimylly vouhotus loppuu, jo pystetyt tuulimyllyt räjäytetään nurin.
Kaikkia öljyyn liittyvää ruetaan tukemaan, kaikki maa- ilmalämpöpumppu systeemit kielletään kahden vuoden siirtymäajalla. Paikalliselle öljyputsareiden valmistajallekkin koittaa kulta-ajat.
Ihmisen riesana olevat susilaumat tuhotaan armeijan taisteluhelkoptereilla viimeiseen yksilöön.
Lisäksi eräiden muiden toimenpiteiden johdosta maalla-asumisesta tulee jälleen pop.
Alkaa uusi nousu Hoopolan asukkaille. - Anonyymi
Joo tuskin tulee näkymään katukuvassa, kaukana sivistyksestä!
- Anonyymi
Kaksi vuorokautta on pitänytvalvua eikä vieläkään
ole ratkennut mutta hyvältä näyttää
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa
Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol2724447Stefu haikailee
Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.2663583Harmi mies ettet arvostanut
Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku1591893Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!
Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde251791Lavrov väläyttelee WW3:sta
Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,2991476Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?
Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?1341017Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe18945en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va120905Voiko hyvää omatuntoa ostaa?
Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo235881