On surullista katsoa koiraa joka pelkää isäntäänsä.Oli paha kuunnella sitä karjuntaa koiratarhalle mennessä.Koira käveli pelokkaana vieressä häntä jalkojen välissä.Seuraavalla kerralla kutsun poliisit paikalle,kun pisti niin vihaksi.Tällaisilta ihmisiltä pitää ottaa eläimet kokonaan pois.
Voi koira parka
8
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Kuri se pitää koirat oikean luonteisina. Tietää kumpi on lauman isäntä.
- Anonyymi
Olen nähnyt vapisevia koiria. Uuden vuoden juhlinnan paukauttelut syynä?
- Anonyymi
Älä odota seuraavaa kertaa,ilmoita eläinsuojeluunKajaanin eläinsuojeluyhdistys,yhteystiedot saat netistä,niil on myös fb sivut.Ilmoita nyt heti!
- Anonyymi
Oliko Fanatic A läski?
- Anonyymi
Koiraa tai ylipäänsä lemmikkiä ei pidä ottaa jos sitä ei voi kohdella kunnolla ja rakastavasti.
- Anonyymi
Joko on tehty ilmoitus eläinsuojeluun,toivottavasti!
- Anonyymi
Heti ja pikaisesti ilmoitus eläinsuojeluun. Koira ansaitsee parempaa seuraa pikaisesti!!
Itku kurkussa tässä joutuu olemaan kun tällaista lukee eikä itse pysty tekemään mitään koiran hyväksi.
- Anonyymi
Ne jotka ei tunne koiran koulutusta ei koiraa tarvitse. auktoriteetti pitää olla kohdallaan, mutta ei koiraa saa hakata. Koira ei saa olla isäntä talossa, vaan koiran omistaja.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p475505Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "612436Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella181900Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1461773- 171635
No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol361622Kulukusuunnat
Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v5141881-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."
Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome181125Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan
Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy771098Joutuuko Suomi24-palvelu taas oikeuteen ?
Nämä Purraa ja Perussuomalaista johtoa pedofiilian suojeliana pitävän kirjoittajan viestit eivät vain poistu täältä. Se2281089