Pituutta PASSATTIIN

Kertokaapa minulle saako farkku-passattiin (vm 1998-2001) peräkonttiin lisäpenkin. Mistä ja paljo maksaa?
5906
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

osta lypsypalli. Se on monikäyttöinen. Voi matkustella vähän pitemmänkin misun kanssa.

Äänestä
  • naurattaa...no ehkä kirjoittajan hoitopaikassa...

    Äänestä

en ole nähnyt moista kuin volvossa.autoverhoomo kyllä tekee mutta syvennys jalkatilaksi taitaa olla aika huono,siis vaikka varapyörä olis pois.

Äänestä

Mun kaverilla oli Passatissa juuri tuollainen ylimäärinen takapenkki asennettuna. Vuosimalli taisi mennä hänen farkussaan juuri tuohon haarukkaan. Mielikuvani mukaan asennus olisi tehty Tampereella. Löysinkin samantien vastauksen toiselta foorumilta kopsaan sen tohon alle.
--
Jonasson Oy tampereella tekee lisäistuimet joko syvennetyllä jalkatilalla (varapyörä jää pois) tai normaalisti.
Osoite on Sellukatu 21, 33400 TAMPERE.
Puhelin 03-2715000

Äänestä

Kommentoi aloitusta


varianttis kirjoitti:

Kertokaapa minulle saako farkku-passattiin (vm 1998-2001) peräkonttiin lisäpenkin. Mistä ja paljo maksaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu