Sara Sieppi kieltää käyneensä kauneusleikkauksissa: "Ei oo tehty naamalle..."

8

104

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Oon nähnyt saran livenä ja oli kyllä tosi kaunis! Mut onhan se kyllä ihan eri näköinen kuin missiaikoinaan, ehkä sit vaan meikkaustyyli tai joku muuttunu.

      • Anonyymi

        Kenneth köhän olet mahtanut nähdä?

        Mäkin näen Saran aika usein ja ainakin viime kerralla...huh huh... kyllä glamour ja kauneus oli kaukana! Naama kukki finnejä jotka oli koitettu peittää paksulla meikillä joka teki ihon öljyisen likaisen näköiseksi. Kasvot pöhöttyneet , pientä kaksoisleukaa lykkää ja ponnarille kiskottu tukka oli sellainen liru että ei kovinkaan montaa omaa karvaa olisi, jollei olisi apuna noita alunperin jonkun toisen päässä kasvaneita. Kaikista eniten pisti silmään ponnarille kiskottujen hiusten paljastamat ihan reilun kokoiset kaljut alueet ohimoilla. En tiedä oliko koittanut peittää niitä jollakin varjostusaineella vai onko käynyt hiljattain hiusten värjäyksessä ja siinä samalla värjääntyneet kaljutkin. . Ja kaiken lisäksi Saran tyyli levittää huulikiilto ronskisti yli omien huulten ääriviivojen teki kyllä sellaisen sutttaisen vaikutelman. Ja kaiken päälle vielä se ynseän hapan perusilme.


    • Anonyymi

      Tuskin pitää paikkaansa! En sano että olisi hiljattain käynyt mutta muistan yhden taannoisen tv-haastattelu jossa kasvot olivat selvästi käsittellynnäköiset. Lisäksipuhdista näki että jotain oli tehty ja puheen tuottaminen oli todella vaikea tuntuista.

      • Anonyymi

        Mielestäni hänelle ei ole tehty, mitään ainakaan kasvoille.Rintoja on ehkä suurennettu, en kyllä siitäkään varmaa tietoa.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mielestäni hänelle ei ole tehty, mitään ainakaan kasvoille.Rintoja on ehkä suurennettu, en kyllä siitäkään varmaa tietoa.

        Rinnat ja ylähuuli ovat selvästi muuttuneet missiajoista!


    • Anonyymi

      Näyttäis aika luonnoliselta kyllä kasvoilta, on tietenkin kova meikki ainakin kuvauksissa.

    • Anonyymi

      Aika lailla norminäköinen, kun ei ole yhtään meikkiä.

    • Anonyymi

      En usko, että on mitään tehty. Näin Saran livenä ja mielestäni ihan luomun näköinen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. MIksi suurin osa persuista on alkoholisteja?

      Tätä jäin pohdiskelemaan....
      Maailman menoa
      56
      3726
    2. 45
      3136
    3. Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia

      Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on
      Maailman menoa
      153
      2949
    4. Putin lähti takki auki sotaan....

      Luuli, että kolmessa päivässä hoidetaan, nyt on mennyt 3,5 vuotta eikä voitosta tietoakaan. Kaiken lisäksi putin luuli,
      Maailman menoa
      40
      2805
    5. SDP ylivoimainen ykkönen

      En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.
      Maailman menoa
      75
      2396
    6. Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään

      "Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s
      Yleistä autoilusta
      61
      1901
    7. Patteriauton ovia ei saatu auki - kuljettaja koki hirvittävän kuoleman!

      ”Oviongelma johti kuskin kuolemaan kolarissa – tämä ratkaisu saatetaan kieltää kokonaan Sivulliset pyrkivät tempomaan a
      Maailman menoa
      23
      1878
    8. Polttomoottoriauto on köyhän merkki

      Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.
      Maailman menoa
      121
      1746
    9. Mitä tarkalleen tunnet

      Minkälaisia tunteita sisälläsi liikkuu, kun tiedät, että ajattelen sinua lämmöllä ja jotain syttyy myös sinussa? Haluai
      Ikävä
      68
      1170
    10. Kaivattusi ominaistuoksu?

      Itse vastaan juustonaksu 😅
      Ikävä
      84
      1162
    Aihe