Median höpötystä Timon kansansuosio

Anonyymi

Se on täysin median hapatusta Timon kanssnsuosio. Jokainen näki Timon näyttelemisen ja yrityksen näyttää kasalle kuinka hyvä ihminen hän on. Valehtelija hän on. Kehui 10 eri ammattia ja tehtää olevan . Kertoi olevansa maailman eläinsuojeluliiton puheenjohtaja ja yliopistoihminen ym ja ottavansa vastaan eri maiden ministerit lentokentällä. Ihan harhaisia juttuja. Paskanluojat eivät ministeritä vastaan ota. Arvosteli heteroita kuten Samia ja Viliä. Nyt oli homo BB. MILLOIN BB HETEROILLE??

7

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Nyt sitte kehui kuin he lähtevät Afrikkaan kuvaamaan dokkaria porukalla ,en kuunnellut ketkä kaikki .Millä rahalla persaukiset sinne lähtee ?jotenkin tuntuu ,että Timo elää jossain lapsellisessa haavemaailmassa.

    • Anonyymi

      Timon jutut yhtä realistisia, kuin Frederikin paisuttelut kirjassaan. Julkisuutta ja kohua se Timokin vaan haluaa jutuillaan. Frederikin överit jutut johtuu ehkä siitä, että mies on tainnut pilata päänsä erilaisilla huumeilla. Tai sitten on vaan niin härski ja rahalle perso ja epätoivoinen, että alentuu jopa puhumaan muista paskaa. Tälläisten satusetien tarinoille löytyy aina jokin realistinen selitys.

    • Anonyymi

      Samaa median väkisin suosioon nostoa on, viiksiään vääntelevän ja omissa maailmoissaan möllöttelevän, sipsejään rouskuttavan, teennäisen oudon ja naisia kammoavan Joelin suosio. Olen pettynyt jos tuollainen hymistelijä voittaisi bb.n.

    • Anonyymi

      Timo...... Itse olen itseäni kehunut, ja hyvin on tullut kehutuksi.

      • Anonyymi

        Aivan niin on kehunut ,mistään ei löydy tämän herran nimeä ,eikä kuvia ,että antaa Timon vaan elää omissa harhoissaa.


    • Anonyymi

      Ei löydy Timon nimeä mistään eläisuojelusta. Miten voi vanha mies valehdella noille asukkaille päin näköä.

    • Anonyymi

      media nyt vetää huumeita, niin mikäpä siinä sitten.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      267
      2461
    2. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      76
      2401
    3. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      120
      1578
    4. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      48
      1482
    5. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      64
      1377
    6. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      133
      1349
    7. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1240
    8. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      82
      1039
    9. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      73
      1019
    10. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      102
      999
    Aihe