että massapostittaminen sivulle ei ole sallittua. Nyt on ilmestynyt yöllä kymmeniä samalta postittajalta tulleita avauksia. Ne pitää poistaa säännön mukaan.
Ylläpidolle huomautus
10
66
Vastaukset
- Anonyymi
Juuri noin.
Ei edes mainita mistä haluttaisiin keskustella.
Onkohan itsensä ylentänyt Tähtiryhmä asialla - vai muuten vain kajahtanut vl-veli ? - Anonyymi
Olisi tosi outoa, jos ylläpito poistaisi avaukset, jotka ovat juuri sitä asiaa, minkä vuoksi tämä palsta on tehty. Asiattomia kirjoituksia täällä olisi poistettavaksi vaikka kuinka paljon.
- Anonyymi
Silloin tänne voi vapaasti julkaista sata juttua insestistä ja sukurutsauksista, itsemurhista ja muista vl liikkeeseen liittyvistä asioista. Niitäkin varten tämä palsta on olemassa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Silloin tänne voi vapaasti julkaista sata juttua insestistä ja sukurutsauksista, itsemurhista ja muista vl liikkeeseen liittyvistä asioista. Niitäkin varten tämä palsta on olemassa.
Kukaan ei noita uskalla julkaista,ei ainakaan uhrit.
Itsemurha on tabu ,vaikka niitä tapahtuu paljon joka päivä,valitettavaa,monta elämää menee pois liian aikasinn. - Anonyymi
Miksei niissä postauksissa kerrota mistä halutaan keskustella.
Jos joku niihin postauksiin jotakin kommentoi niin lähettäjä ei reagoi niihin mitenkään.
Lähettäkää niitä postauksianne Arabi muslimeille käännettyinä. Se olisi jo ensi askel vl-lähetystyöhön. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Miksei niissä postauksissa kerrota mistä halutaan keskustella.
Jos joku niihin postauksiin jotakin kommentoi niin lähettäjä ei reagoi niihin mitenkään.
Lähettäkää niitä postauksianne Arabi muslimeille käännettyinä. Se olisi jo ensi askel vl-lähetystyöhön.Ei tietenkään reagoi kun ne kirjoitukset on kopioitu muualta. Ei alkuperäinen kirjoittaja tiedä että ne ovat myös täällä.
- Anonyymi
Täällä valittaminen ei hyödytä, ylläpito ei ehdi lukemaan tuhansia viestejä. Jos joku on lähettänyt joukkopostituksena kymmeniä avauksia, niin ne voi ilmiantaa ylläpidolle jolloin ne poistetaan (robottitoiminto voi hoitaa sen).
- Anonyymi
Ottakaa suora yhteys työmiehen konttoriin. Tiedätte minne. Vihjeeksi lepakko.
- Anonyymi
lesta sipilä olen sokissa.
- Anonyymi
Jumalan sana joko parantaa tai pahentaa, sen näkee noista poistamispuheista. Kovasti on pahentanut.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa
Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol2724486Stefu haikailee
Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.2673615Harmi mies ettet arvostanut
Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku1621911Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!
Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde261818Lavrov väläyttelee WW3:sta
Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,2991485Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?
Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?1341031Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe18970en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va122922Voiko hyvää omatuntoa ostaa?
Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo235883