Miksi ei lähetyksissä ole ollut juuri mitään Paulan synttäreiltä? Ryyppäsivätkö? Missä/miten Arttu särki nilkkansa, siitä ei ole myöskään mainittu mitään. Jos näitte, niin kertokaa! Kiitos!
Kertokaa, mitä tapahtui!
6
66
Vastaukset
- Anonyymi
Joo en tiedä minäkään mitä siellä on tapahtunut?Kummallista kun piti olla juhlat ,ei vaan missään mitään näytetä ,ja loukkasiko Arttu jalkansa niissä kemuissa.
- Anonyymi
No tätähän mä just kyselin! Eikö nyt kukaan sattunut tapausta näkemään?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No tätähän mä just kyselin! Eikö nyt kukaan sattunut tapausta näkemään?
Onpa kumma juttu, että joka ääni ja peiton heilutus tulee julkisuuteen, mutta Artun jalan sattuminen jäi kaikilta huomaamatta!!?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Onpa kumma juttu, että joka ääni ja peiton heilutus tulee julkisuuteen, mutta Artun jalan sattuminen jäi kaikilta huomaamatta!!?
Tätä täytyy kysyä tuotannolta, et miks Päyläläyhääjän synttäreiltä ole minkäänlaista koostetta näytetty eikä nartun jalan loukkaantumisesta.
- Anonyymi
Katsokaa 24 / 7 niin tiedätte, siellä kyllä kaikki näkyi.
- Anonyymi
Kaikki ei pysty eikä voi seurata 24/7 kun täytyy tehdä töitäkin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1542505Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot971009- 64881
- 61764
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273701Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85680Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202658Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648