Siellä on huonoa palvelua. Ei sieltä kannata kysyä vuokra kärryjä eikä muutakaan, valehedellaan pokkana ei ole kärryjä takaa kun ajaa siellä on vuokra kärryjä saatanan pihit. Vaikka olisi ollut maksava asiakas.
Varaosaliike
9
642
Vastaukset
- Anonyymi
Nyt kyllä en oikein ymmärrä, " valehedellaan pokkana ei ole kärryjä takaa
kun ajaa siellä " nyt on tainut mennä aamu ja iltalääkeet sekaisin,
vaikka kyllä kaljapullon luulis hyvin erottavan kossupullosta. - Anonyymi
Niin se on että palvelua saa naapurikunnista ja kannattaa hakeakin
- Anonyymi
No jos haluaa Haapaveen näivettyvän vielä lisää niin hakee vaan.
- Anonyymi
Samaa mieltä. Asiakkaille naureskellaan takanapäin.
Ylivieskassa saa parempaa palvelua. Eikä matkakaan pitkä ole. 🙂 - Anonyymi
Kerran kävin en toista kertaa ,menen vieskaan
- Anonyymi
Paikkakunnalla on kolme varaosaliikettä. Mitä näistä tarkoitat??? Itse ainakin olen saanut erinomaista palvelua jokaisesta näistä.
- Anonyymi
Jos ei ole luottoa, ei kärryä. Joka liikkeessä asiakaspalvelu hyvää.
- Anonyymi
Hyvä palvelu on kaikissa,ei ole valittamista,kato peiliin jos oot pa...
- Anonyymi
Aloittajan pukauksesta paistoi läpi jotain outoa,tuolla perusteella en vuokraisi itsekkaan kärryjäni.Olisiko vuokraaja nähnyt kärrynsä viimeisen kerran?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kenellä oli ryppyinen paita, josta Halla-aho mielensä pahoitti?
Ei ollut Keskisarja, jonka paita vain repsotti housujen päällä puolittain. Muistatteko tapausta?372993Miksi Halla-aho on niin hyvin menestynyt - mutta punavihreä ei?
Hyvin näkee kuinka punavihreää ottaa pahasti päähän kun Virta on taas töppäillyt pahasti. Ja kun punavihreä ei pärjää, n342228Ruoan arvonlisävero menee käytännössä tukijussille
Ilman juomia elintarvikkeiden myynti vuonna 2025 oli reilut 15 miljardia euroa. Tuolla tasolla arvonlisävero pyörii pari482149Vihreät REPEÄMÄSSÄ oijoijoi....Virran sekoilut on liikaa
Jo ennestään vihreiden kannatus on suossa vaikka puolue istuu oppositiossa, nyt tuli Virran temppu kun häipyi tuosta vaa791999Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh541726Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr561464Poliisi tutkii keskiviikkoiltana Kiuruveden keskustassa tapahtunutta väkivallantekoa.
Itä-Suomen poliisi tutkii Kiuruveden keskustassa keskiviikkoiltana tapahtunutta epäiltyä väkivallantekoa. Tapaus on herä151430Mika Poutala salasi osallistumisensa Erikoisjoukkoihin
Poutala ryhtyi ministeriksi 13.6.2025 ja 5.8.2025 ilmoitettiin hänen olevan seuraavalla Erikoisjoukot-kaudella. http451279Siis HYI OLKOON! Ihmiset, eikö enää ole mitään rajaa?
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/4142eeb2-a589-4109-a5d0-e8f341df585c "Susanna Penttilän seksibussi kauhistutta1051174Puuma Martina iski nuoren miehen
Martina ja Hajji Muhis oikealta nimeltään Muhammad Abdilrasoon hempeilivät Tallinnassa. Hajji 28 vuotias ja Martina pian158896