Onko täällä vielä se

ennen viestin lähettämistä klikkailtava kuvapalapeli?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Niin? :D Mun ei ole tarvinnut klikkailla kuukausiin.

Äänestä
  • Niin? Joutuuko muut vastaamaan kuvapalapeliin googlen recaptchaan aina viestin lähettäessä?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Niin? Joutuuko muut vastaamaan kuvapalapeliin googlen recaptchaan aina viestin lähettäessä?

    Mykkiä aivottomia kirjoittajia? :D Jos jonkun pitää klikkailla kuvia ennen kuin viesti lähtee nii kannattaa estää nää https://img.aijaa.com/b/00232/14908971.jpg
    Sitten ei enää tarttisis.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

ennen viestin lähettämistä klikkailtava kuvapalapeli?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu