Mitä järkeä on S-pankin asuntorahastossa, kun koko tuotto menee kuluihin???
Pankkiasia.
Anonyymi
4
130
Vastaukset
- Anonyymi
Joo niin männöö.
- Anonyymi
Kaikki roskapankithan näin tekee, en vaan millään ymmärrä, että jotkut vielä säästää pankin tileille, kun pankki ryöstää alati pääomaa, eikä edes korko tuottoja ole, itse säästän kotiin, ja ihan käteisenä, eikä kukaan niitä nussi.
- Anonyymi
Onko vielä joku sijoittaa rahastoihin ?
Pysykää nyt niistä erossa, rahastot on kaikki huijausta.- Anonyymi
Rahastot pitäisi kieltää lailla !
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 392427
- 581412
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...381323- 841313
- 631201
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä40939Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.122818- 31761
Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi23616Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan58586