Hyvää huomenta V-mies.

Et ollut unissani, missä sitä on oltu sitten. Loppuu se lorvailu muiden unissa 😡
368
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sori

Äänestä
  • Tsori.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Tsori.

    Joo kiitos nyt ole sun exän kanssa en todellakaan hyväksy sitä että hän on meidän väliin tullu

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Et ollut unissani, missä sitä on oltu sitten. Loppuu se lorvailu muiden unissa 😡

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu