Kukas se haukkuikaan, että ajaa vain koska isä maksaa. Hyvällä autolla olisi aina kärkipaikoilla.
Strollille paalupaikka
8
65
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä siitä Strollista ajomies näyttää tulevan. Virheherkkä tosin, mutta kyllä se siitä.
- Anonyymi
Aika vähän virheitä verrattuna moniin muihin, muutama kilpailu mennyt huonosti, mutta ainakin yhdessä ei oma syy.
- Anonyymi
Taisi talli taktikoida Perezin hyväksi kun pääsi kahden ohi pisteissä. Strollilla ei ilmeisesti ainakaan renkaat pysyneet lämpiminä, kumman nopeasti tippui välikelin renkailla. Säädöt varmaankin pielessä.
- Anonyymi
Paalupaikka mutta kisassa 9.
- Anonyymi
tuurilla paalulla välikelin renkailla kun muilla vesikelin renkaat
- Anonyymi
Juuri näin. Tuskin urallaan yltää enää paalulle.
- Anonyymi
Tallin autoissa on MB-moottori!
Voiko MB:n varikolta (Toto) säätää Perezin ja Strollin moottoreiden tehoa Hamiltonille ”sopivaksi”
Miksi tallin molempien autojen vauhti hidastui vaikka keli parani ja auto keveni? - Anonyymi
Paalupaikasta ei ole mitään hyötyä jos on kisassa 9.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Karhuryhmä
Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?283426- 973196
- 763024
Raisionkaaren koira hyökkäys
Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim712969"Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"
Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m532891Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti
Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.862668- 352480
- 572341
Satuit vain olemaan
Ensimmäinen joka avasi minussa sen nähdyksi ja rakastetuksi tulemisen puolen. Pitäisi vain muistaa että et ole ainoa. Se432215- 881982