Saako hyviä pentuja? haluaisin pennun ja mieluitenennen joulua! Kertokaa saako? Saako jos pentuja on, kertokaa ihmeellä.
Jehanajan kennel Olut
3
171
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä saaviin kertoa. Kerron että jos maksat vähän extras saa. Näin kerrotaan kylillä. En ole tosin varma kertojan maineesta mutta näin olen kuullut kerrottavan. Kertojaa en tunne.
- Anonyymi
Kerro ihmeellä lisää tuosta kertojasta? Onko kertojan luottamista?
Kuulin että kerrotaan tämän rodun olevan hyvä. En tosin ole jututtanut kovin montaa kertojaa.
Kertokaa pliis lisää.
Kiitos kertojlle! - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kerro ihmeellä lisää tuosta kertojasta? Onko kertojan luottamista?
Kuulin että kerrotaan tämän rodun olevan hyvä. En tosin ole jututtanut kovin montaa kertojaa.
Kertokaa pliis lisää.
Kiitos kertojlle!Pitääkö huolestua? Voihan huoli, nyt on paljon huolta tästä kertojasta. Olen huolissani tästä menosta niin paljun etten unta saa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1301886
- 1211365
Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!
https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro1401140Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?
Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni591051- 491039
Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan
Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v2701017- 1341015
Milloin bikineistä
Tuli juhla tai esiintymis asu? Pikkasen harkintaa vois käyttää. Bikinit kuuluvat uimarannalle. No, mitä maailman tähdet81826Mä oon tyytyväinen, että ei ole enää tunteita.
Samalla tajusin, että sun kohdalla tykkäsin enemmän niistä tunteista kuin sinusta persoonana. Halusin väkisin nähdä sinu58819Helsingin Mäntymäki muuttui Kultajuhlan jälkeen kaatopaikaksi.
Mitä se kertoo jääkiokosta ja lätkäfaneista? Saikkua huomenna huusi fani yöllä?77816