Ikävä sanoa näin mutta on Stefulla kyllä huono naismaku. Ei ihme että Sofia lähti, oli selvästi liian tasokas Stefulle joka tykkää tuollaisista wt-tyylisistä naisista. Rumat tatuoinnit ja epämääräinen tausta, niin Stefu on villinä. Stefulla on ollut kaksi tasokasta naista, Saara ja Sofia mutta näköjään veri vetää tuollaisten vähemmän tasokkaampien pariin. Kiva meille tietysti, onhan se jännittävä odottaa seiskaa ja nähdä millainen ilmestys siellä on tällä kertaa kannessa kertomassa yhteisistä lemmenöistä.
Stefun kurja naismaku
Anonyymi
33<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 33
Vanhimmat
Sofia tuntuu vetävän puoleensa kuin hunaja. Stefan on varmaan halutessaan hurmaava.
Ai sä heti haukut naiset, joita et edes tunne, olet sairas henkilö. Jaan on fiksu nainen, ei kasvoissa ja huulissa täyteaineita eikä silikonirintoja. On työelämässä ja maine ei huumeiden ja vankiloiden tahrima.Jaana voittaa Sofin kaikin puolin ylivoimaisesti.
Saara on katkera, koska Stefan ei välittänyt hänestä, unoda menneet elämä jatkuu vaikka et miestä saanutkaan.
Stefan on vapaa sinkku, saa maata kenen kanssa milloin ja missä vaan.
En usko että on Saara mutta joku jolle sekä Saara että Sofia ovat tärkeitä.
Mutta miksi fiksu Jaana menee kielimään juorulehdelle yhteisistä öistä?
Jaana on sinkku ja Stefan myös, miksi ei saisi kertoa lehdessä totuutta jos siltä tuntuu.
Ai sinä olet se joka on kohta 10v ollut katkera, ok. Ja tuosta viestistähän näkyykin että miksi.
Nyt korkki kiinni!
No ei kai Stefu niitä naisia valitse tämän ketjun avaajaa varten ja viihdyttämään. Mikä oli kirjoituksen tarkoitus?
Ei sitä aina kuule tiedä... Miksi tämä mediaa säikkyvä liikemies pitää Instansa julkisena? Laittasi somen kiinni niin saisi elää kaikessa rauhassa ja tehdä mitä lystää kenen kanssa vaan.
No näkeehän sen. Saara ja Sofia ovat/ovat olleet lähellä tämän kirjoittajan sydäntä. Se johon kirjoittaja halusi vihjata, ei niinkään. Mutta miksi Stefan valitsisi naisensa tälle henkilölle sopiviksi? Onko hän siinä lähellä vai miksi asia liikuttaa.
Katkera lähiomainen itkee, et sinä valitse Stefanil naista.Saara ei kelvannut ja sillä siisti 😂 lopeta itkeminen.😭
Miten muuten perustelet Sofin tasokkkuuden ?.Onko hyvä koulutus työpaikka maine ja omistusasunto.Hän on poistattanut tatuoinnit, onko sen takia tasokas.
Mene pusikkoon. Omistusasunto raha, taitaa miehet katsoa naisessa muita.
Riippuu miehistä, kuten myös naisista!
Tasokas nainen on koulutettu hyvän ammatin omaava, sivistynyt, kultturelli ja älykäs. Mielellään akateeminen jolla hyvä perhetausta ei yh taustainen. Perheen varakkuuskin lisää tasoa.
On päivän selvää että akateemisten perheiden lapset saavat kotoa paremmat lähtökohdat tasokkuudelle kuin Martinat ja Sofiat.
Olipa taas älykäs kommentti. No tätä se on täällä kun ei voi millään puolustella. Noloa🤡
Sofia on käyttäytynyt fiksusti verrattuna näihin muihin. Ei ole tilittänyt lehdissä, ei poseerannut tissit paljaana, ei pilannut brändiään menemällä turhiin tosi TV-sarjoihin.
Sofia joutui Nikon takia mukaan isoon huumejuttuun, toivotaan että oikeus tapahtuu sen suhteen. Muuten en keksi Sofian maineessa moitittavaa. Määrätietoinen nainen treenasi itsensä maailmanmestariksi ja sen jälkeen menestyi valmentajana. Nyt käynnissä lupaava ura some-vaikuttajana. On tässä siis hieman eroa näihin panojaan lehdissä tilittäviin naisiin.
Ei ole pyydetty Sofia mihinkään ohjelmaan, ehkä syy huume sekoilut.Ainut et posses oli ja sielläkin sanoi et paskat on kohta housuissa, oliko fiksu lausahdus.
No joko Sofia on vähän tyhmä tai ilkeä mutta siinä seiskan kotiesittelyssä kyllä vihjaili Stafanista kaikenlaista. Tilitti vinkumalla. Mikä on Sofian tyyli. Kun joku ei mene niinkuin haluaa alkaa ärsyttävä kitinä. Mistä todisteena seiskan haastattelu ja Nikon tekstiviestit. Ja kyllä ei Sofia kuitenkaan ihan tietämättään joutunut isoon huumejuttuun mukaan. Todistaa jo ne Ruisrockin nauhatkin sen. Ja kyllä Sofia lipsuu maineensa kanssa vähän väliä. Jää nähtäväksi mitä tässä tapahtuu. Hauskaa on nää kommentit keväästä lähtien. Ensin oli ihanaa kun Sofia ja Stefan yhdessä ja for ever ja Martina itkee katkeruuttaan. Sitten oli hyvä ja hienoa kun pääsi Stefuhirviöstä eroon ja nyt taas on niin ihanaa ja ❤️❤️❤️❤️ huvittavaa.
Possehan on ohjelmien pohjanoteeraus,elähtäneiden ja kulahtaneiden Duudsoneiden viimeisiä virityksiä..
Kaikenlaisia juttuja on jo Niko1 ajalta ja ulkomailta ja kisoihin valmennusajalta. Jostain syystä täällä ei niitä ole tuotu julki.
On tilittänyt varsinkin Stefun käytöksestä. Ranea on sanonut rakastavansa ja on vain kehunut ja kehuu vieläkin. Läpinäkyvissä rintaliiveissä oli ulkomailla, vain teipit peitti kriittiset paikat, aivan yökerhossa.
Siellä naismaun tuomari taas vauhdissa päättäjän varmuudella virkatehtävissä lausumassa kuka on tasokas ja mitä yöllä tapahtuu yksityiselmässä.
Siellähän se Soffi ja Stefu ovat yhdessä viettämässä aikaa ja rellestämässä. Yhtä tasokkaita molemmat, sopivat toisilleen, kun omaavat samanlaisen elämäntyylin.
Instan storeissa kuvia eilisillalta kun ovat syömässä. Sofia kuvannut Stefua ja jos tuo ei ole rakastuneen miehen ilme niin mikä sitten. Pois on väsyneet surusilmät ja huolenrypyt. Suht selvinpäinhän nuo näyttävät olevan.
Instasta voi käydä katsomassa miten kovasti Saara Stefua kaipaa. Teille jotka ette jaksa, voin kertoa että lähes 10v ulkomailla asunut Saara sai juuri toisen lapsensa komean aviomiehensä kanssa. Todennäköisesti miettii Stefua vain silloin jos tämä tulee suomalaisista medioista vastaan ja varmaan on kiitollinen kun ei ole noissa sekoiluissa mukana.
Jos mä olisin Saara, lähettäisin Martinalle kiitoskortin Stefun viemisestä. Ja ei, en tunne Saaraa muuta kuin instan kautta.
👍👍👍
Joku muu on tuonut Saaran esille täälläkin usein. Kuinka hänestä muuten edes tiedettäisiin. Eli jollekin tuo ero oli kova paikka, tuskin Saaralle itselle.
Esim Briteissä noi kiss&tell naiset on alinta kastia. Mennään sänkyyn julkkiksen kaa ja myydään juttu lehtiin. Jännää että tää ilmiö on tullu Suomeenkin. Jotenkin ajattelin ettei suomalainen ole sitä tyyppiä joka myisi seksijuttunsa rahasta omalla nimellään ja naamallaan koko kansan luettavaksi. Mutta ilmeisesti nää on niitä keinolla millä tahansa julkisuuteen. Olihan ainakin toisella jo kokemusta realityistä.
Juu ei myöskään tuo brittiläinen Escorteeraus oikein sovi Suomeen ku markkinat on aivan liian pienet..
Mutta osa luulee et Suomes on kansainvälisen tason jetset-ökyelämää mitä postailla pitkin somea..
Nimenomaan ikävä sanoa näin, mutta on Stefulla kyllä huono naismaku 👌👌
Täysin samaa mieltä kanssasi.
Sofiahan tuo keikkui vääntelehtimässä vieressä.
Kyllä on maku hälläkin 😂