Olen väsynyt - en jaksa enää odottaa

Lähden nukkumaan. Hyvää yötä.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Samoin. Hyvää yötä.

Äänestä

Mitä tai ketä odotat? Mä Odotin taas vähän varovaisesti häntä, muttei tullut, tietenkään.. Hyvää yötä.

Äänestä

Siitä on 25 vuotta kun oon saanu keskenmenon.

Tämä on kauheeta muistuttamista joka kuukausi.

Seksi ei kiinnosta.

Olo on sekava.

Mutta mitä sinä odotat?

Mulla mennöö vuosilukuja monasti piässä.

Vaikka välillä unohtaa kaiken .


Ratkaisivimmat vuodet tais olla 5,10,15,ja 45.

En silti paljoa muista .

Joku 30 vuotta on tässä välissä männy.

Miten paino onkaan vaihdellut .


Tuntuu ettei muuta olekkaan tapahtunut.

Piässä on jotakin

Miten on,voisko joku auttoo ....

Äänestä
  • Kyllä varmaan vois auttaa, kunhan vointi hiukan vielä paranee. Jaksaminen on vähissä kun niin paljon "tapahtunut" kaikkea useamman vuoden aikana.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Lähden nukkumaan. Hyvää yötä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu