Moi kaikki!
Mulla ois sellainen nolo ongelma, että en oo varma onko mun pimppi tarpeeksi tiukka jätkien mielestä. Mulla oli nuorempana huono kokemus, kun seurustelukumppani ei lauennut mun sisään kun sekstailtiin (oon nyt 24v). Sit se erosi minusta, mut ei suostunu kertomaan oikein syytä. Sanoi vaan, että me ollaan kasvettu erilleen ja blaa blaa blaa :( Mä kuitenkin luulen että se johtu mun pimpistä, että se ei ollut tarpeeksi tiukka. Oon ihan nätti enkä ole kovin läskikään.
Onko teillä jotain vinkkejä miten saisin pimppini tiukemmaksi? Auttaako geishakuulat? Alan olla aika epätoivoinen! Laitan nyt vielä tähän kuvan pimpistäni, niin voitte sanoa onko mitään tehtävissä: https://ibb.co/KX10zSK
Kertokaa rehellinen mielipide, mut ettehän ole ilkeitä pliis!
Oon epävarma pimppini takia
10
303
Vastaukset
- Anonyymi
Mitöäh ? Oikein sievä ja giihoittavan näköinen pikku vakonen. Karvatkin siistit ja huolitellut. Pykälistä pikku miinus. Ihme jollei kelpoo ?
- Anonyymi
Missäpäin pimppis on voisin koeajaa 😘
- Anonyymi
Ei se mutterin syytä ole jo ruuvi on liian pieni.
- Anonyymi
Ihan turhaa huolestua tuosta asiasta. Pimppi on sopivan kokoinen, jos sieltä mahtuu vauva tulemaan ulos. Jos naiminen ei tunnu sinusta, niin miehellä on liian pieni sinulle.
- Anonyymi
Samaa mieltä! Hyi helvetti!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Samaa mieltä! Hyi helvetti!
Nämä kommentit ovat tasan sitä, millä tämän keskustelun trolli toivoikin. Provosoitukaa ja jatkakaa ihmeessä apinointianne.
- Anonyymi
Aloitus on provo.
- Anonyymi
Tuskinpa oli ihan oma plätty kuvassa.
- Anonyymi
Ois kiva työntää pää tuonne sun pilluun ja pyöritellä siellä sisällä :p
Emmää tiiä mul on iso peenis
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,1825057Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut813636SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt412643SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het412296Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä1012222Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?292097Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan732074Mitä saa sanoa?
Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja882033SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun151804Onko olemassa miehiä, jotka haluavat yhteydenpitoa?
Silloin tällöin viestiä, puntarointeja arkielämästä, ikäänkuin pientä viihdettä ilman sen kummallisempaa. Tällaista miet211566