TILAA JOHANNA TUKIAINEN SHOW 2020 ja 2021 ✨✨✨✨✨✨ VIELÄ EHTII! 5.12.2020 buukattu Seinäjoelle pikkujoulu keikka ja 14.2.2021 Ravintola Karhunpesä, Kempele. Asut ovat näyttäviä, ja Show ohjelmistossa on myös UUSI laulubiisi!!!! WINTER WONDERLAND SHOWS
Tule ja koe evankelista, joka koronaan ei usko.
"Teijo-Kalevi Lusa: "Lopunajan salaiset kansiot" kirja vuodelta 2004, Kuva ja Sana oli kirjaimellisesti oikeassa kaikessa ‼️ David Wilkerson kuuluisa kirja "Näky" keskittyi enemmän Amerikkaan sekä asioihin jotka ovat jo tapahtuneet, mutta esim. Lusan kirja varoitti roboteista, tekoälystä, asteroideista, ja näistä muista asioista joista vuonna 2004 ei ollut vielä niin tarkkaa tietoa ja nyt tämä kaikki tapahtuu vauhdilla silmiemme edessä ‼️ Pyhä Kirja, Raamattu, varoittaa tästä.ajasta jossa elämme, ja siellä sanotaan että nousee Antikristus, Väärä Profeetta sekä Peto. Ilmestyskirja 13 luku ja 15 jae. Suuri osa uskovista uskoo, että Raamatun peto voi juurikin olla IQ eli tekoäly. Käänny Jeesuksen puoleen ennenkuin on liian myöhäistä. Kadu syntejäsi, ja ota vastaan Jeesus henkilökohtaisena Vapahtajanasi."
Tukiainen pyytää keikasta 1500 € matkat ruuat juomat majoitus. Maksu pimeänä .
JOHANNA TUKIAINEN WINTER WONDERLAND SHOW ravintola Karhunpesä 14.2.2021
12
1142
Vastaukset
- Anonyymi
Antaa koronalingon tulla.
- Anonyymi
Suomessa on lahjakkaita ja hyviä artisteja töitä vailla ja eräät buukkaa tuon Tukiaisen???
- Anonyymi
Näkkyykö siellä karvakolmion tähdistö?
- Anonyymi
Päässeekö Karhunpesä samalla tavalla valtakunnan otsikoihin kuten Perätupa? On monia jotka ei tätä Tukiaisen "keikkailua" hyvällä katso.
Joo, joo, jokainen saa tehdä mitä haluaa ja valita itse, mutta Tukiainen ei tajua, että yleisö tulee pääasiassa nauramaan hänelle kun keski-ikäinen täti kuvittelee olevansa prinsessa ja esiintyjä, vaikka ei osaa laulaa eikä tanssia. Sama kuin Kellokosken prinsessa olisi lavalla. - Anonyymi
Tuksun esiityminen on siirretty hamaan tulevaisuuteen koronan takia.
- Anonyymi
No voi perk... olis pitäny kyllä ne koripallon jäykkyysastetta vastaavat boobsit nähä livenä.
- Anonyymi
Kyllä kempeleläisten nyt kelpaa
- Anonyymi
JTuk: "Nyt kun tämän "Great Resetin" tiimoilta on kaikki esiintymiskeikkani peruutettu tai siirretty myöhemmäksi; niin olen huomannut että keikkani silti myyvät; nyt toistaiseksi videoitse, esim. Skypen tai Whatsappin kautta. Olen tehnyt mm. synttärionnitteluita, sekä erilaisia polttariesiintymisiä, tai laulukeikkaa videoitse Suomeen; tilaukset: [email protected].
Jos ravintolat ovat auki kesän 2021 aikana ja esiintyjiä otetaan esiintymään; niin minulta voi buukata ravintoloihin myös keikkaa Suomeen, tulen sinne lomailemaan jossain vaiheessa. Ohessa on esiintymisjuliste viime vuoden tammikuulta 2020, jolloin olin mm. esiintymässä Porvoossa. Tämän kevään-21 keikkani kuten 14.2. ravintola Karhunpesä, Kempele, siirrettiin myöhemmäksi korona tilanteen takia. Mutta jos on mahdollista, tulen esiintymään paikan päälle, muussa tapauksessa jatkan keikkailua videoitse. Minulla on nyt ohjelmistossa uusi laulukappale, joka on Gospel biisi nimeltä "Turn to Jesus." Kyseiseen biisiin, joka on tällä hetkellä YouTubessa, tehdään vielä uusi video erikseen, johon tulee ammattilaisen ottamat kuvat. Muut biisit, joita edelleen esitän, ovat mm: "Some Day" sekä rakkauskappaleet "4-Ever" ja "I´ll be waiting" sekä suomenkieliset suositut biisit "Apinamies" sekä "Hei Johanna."
Kesän aikana minua voi tilata Suomessa myös yksityistilaisuuksiin esiintyjäksi, yhteydenotot täällä FB:ssä YV:nä, tai samaan email osoitteeseen: [email protected]."
https://aijaa.com/img/b/00869/14962480.mp4- Anonyymi
Miettikääpä oikeesti sitä, että kuinka paljon kuppilan omistaja kunnioittaa asiakaskuntaansa tilatessaan Johannan esiintymään? Sellainen ravintoloitsijahan suorastaan "haistattaa paskat" asiakkailleen. Asiakkaille oikeesti tilataan sellainen asiakaskunnan omaa tasoa oleva esiintyjä. Sellainen esiintyjä millainen yleisö pätee tässäkin.
Asiakkaat maksavat sisäänpääsymaksun siksi, että he haluavat nähdä Johannan sekoilevan. Asiakkaat nimenomaan vaativat Johannaa sekoilemaan. Selvä Johanna ei kiinnosta pätkääkään asiakkaita.
- Anonyymi
Tukiainen vetää tuvan täyteen, kyllä se keikalle pyydetään.
- Anonyymi
kiitti elina ihanista seksivideoista.haluun sua.....
- Anonyymi
Taitaa Lesta olla karhun karvapesän omistaja olla
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1271964
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi1001700Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy561336Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?731285Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M311028Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s47926Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm51923Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet44882- 108840
Olet myös vähän ärsyttävä
Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.37830