Meidän ajoneuvo on jäänyt kiinni upottamaan liejuun eikä hievahdakaan paikaltaan. Jos tulisit sieltä edestä tuuppimaan toiseen suuntaan, niin pääsisimme määränpäähän. Jos enemmän jarruttaa kun avittaa, niin ymmärrät kyllä, miten matka etenee.
Työntöapua sulta
6
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Mutta miksi sä et voi neuvoa kumpaa pitää tehdä ja miten. Sun pitää auttaa mua ja kertoa työnnänkö vai vedänkö.
- Anonyymi
Alla oleva oli tarkoitettu tähän vastaukseksi.
- Anonyymi
Eikö me mennä samaan suuntaan? Takatuupparia siinä tarvitaan, eli avitat meidät tästä suosta pois. Kun pääsemme eteenpäin, sen jälkeen voimme istua vierekkäin ja nauttia matkasta.
- Anonyymi
Joo mutta et paina sitä kaasua niin, että kurat lentää takatuupparin naamalle.
- Anonyymi
Mä tykkään heijaamisesta kun vehje jää kiinni.. sillai eestaas heijataan ja rajuimmillaan pykälääkin vaihdetaan vauhdissa jolloin jumista voi päästä irti. Silloin avittajista on vain haittaa, tai paras hyöty kun vaan katselevat sivusta ja korkeintaan huutaa hejjaa hejjaa..
- Anonyymi
Ok, ymmärrän. Tää oli joku ruotsalaisjuttu. Håkan ja Börje.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1291320
- 1181157
Luulet olevasi pidetty
Luulet olevasi pidetty ihminen ja tärkeä monille. Oikeasti et ole! Kukaan EI oikeasti sinua jeesaa, kun tarvitset olkap98960- 113867
Ketä naista se poju tällä hetkellä vetää höplästä
Sillä kun pitää aina olla joku höplästä vedettävä kierroksessa279850- 48735
Kalateltta
Ollaan tulossa Kuhmoon Kamarimusiikkiin jos majoitus viela jarjestyisi kuitenkin. Milloin kalateltta aukeaa naillanakymi19731- 52709
- 28667
- 49619