Ei vieläkään

Anonyymi

ymmärretä sitä ettei ole tarvetta saada tietoa, niille myös tieto kenen kanssa soitellaan. Älyssä kun ei ole mitään vikaa eikä siis ymmärryksessäkään. Mitään ei ole voinut tapahtua koska ne kaksi tärkeintä toivetta eivät ole toteutuneet. Monta hyvää vuotta menetetty siksi ettei ole kuunneltu mitä henkilö on toistuvasti kertonut, siitä miten hän kokee asiat ja miten pahalta kaikki on tuntunut. Miten mikään sellainen mikä aiheuttaa jatkuvaa pahaa oloa voisi viedä mitään eteenpäin. Tuntuu käsittämättömältä ettei sitä ole otettu huomioon. Siksi tuntuu siltä, että on ollutkin tarkoitus aiheuttaa pahaa oloa. Niin kauan kuin ei ole hiljaisuutta, kaikki mitä tehdään ilman lupaa tuntuu siltä, että haluatte tarkoituksellisesti kiusata ja häiritä yksityisen ihmisen elämää.

5

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kiitos vaan

    • Anonyymi

      Voisitko ajatella niin, että kukaan ei sinua häiritse. Elä vain omaa elämääsi rauhassa.

      • Anonyymi

        Mullakin oli harha että elämääni tarkkaillaan ja häiritään. Lääkitys auttoi.. Tuli ihan tyhjää kun saikin elää elämäänsä yksin. Ehkä alitajuisesti pelkäsin juuri sitä kun harhaani loin? Hae apua, jooko. Kukaan ei ole maailman napa. Muista se. Muita ei kiinnosta.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mullakin oli harha että elämääni tarkkaillaan ja häiritään. Lääkitys auttoi.. Tuli ihan tyhjää kun saikin elää elämäänsä yksin. Ehkä alitajuisesti pelkäsin juuri sitä kun harhaani loin? Hae apua, jooko. Kukaan ei ole maailman napa. Muista se. Muita ei kiinnosta.

        Mäpä olen nähnyt, kun sellaista hallintaohjelmaa pyöritettiin anroidissa.


    • Anonyymi

      No, mitä sä itse olet tehnyt noiden toiveidesi toteutumisen eteen? Se on se sanontaki, Jos on tahtoa, löytyy tie.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      101
      6409
    2. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      82
      4905
    3. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      104
      3169
    4. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      30
      3002
    5. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      26
      2215
    6. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      119
      1606
    7. Oletko tyytyväinen

      Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?
      Ikävä
      94
      1181
    8. Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..

      ...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam
      Maailman menoa
      338
      1175
    9. Jos oikeasti haluat vielä

      Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚
      Ikävä
      131
      1086
    10. Eihän se tietysti minulle kuulu

      Mies, mutta missä olet? 🤨 😠
      Ikävä
      48
      864
    Aihe