Aargh! Se s...tanan pissis kattoo taas vaan vierestä ja vetää röökiä kun muut ahkeroi pihatöissä. Nosti muodon vuoksi pari puukalikkaa maasta ja löntysti roskapussille. Johan siinä väsyikin kunnolla ja taas seisoskellaan... että joku voikin olla noin vastenmielinen laiskamato! Mutta sitä ihmettelen, että muut eivät huomauta sille. Iskisivät sille prkle harjan hyppysikin, että alahan pissaliisa töihin... Ei kestä kattoo! 😤
Krisse lusmuilee TAAS
Anonyymi
3
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Mä en myös tajua miks muut ei sille sano mitään. Mut joo näkee ihan neidin olemuksesta et mikään reipas hän ei ole.
- Anonyymi
Kyllä nyt alkaa vaikuttamaan että Kristiinasta tekevät vuoden 2020 Big Brotherin voittajan..... kannatuksen nouseva suunta on selvästi nähtävillä.
- Anonyymi
Kyllä, krisse vie potin. Ai että olis kiva tommanen pikku pissis, tietäväinenkin vielä. Mutta voiton vie arttuli
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1462479Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot96994- 64871
- 60733
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273691Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85670Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18667Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202648Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap21637