Aprilia sr Ditech -02 viritys?

Kesä tulossa ja haluaisin kysyä miten Aprilia sr Ditech -02 voi virittää? kertokaa ihmeessä mitä tiedätte.
prikat otetaan kohta pois, mutta vielä jotain muuta?=)
2482
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tuolla on MOPOSKOOTTEREILLE ihan oma foorumi jossa voitte lässyttää.

Äänestä

eikös toi oo ruikukoneella? kyllähän siihen teharin/ virivarin voit ostaa. mutta ruiskua pitäis sitte päivitellä merkkiliikkeessä... käyt ohjelmoimassa siihen jonku kisaohjelman.. näitä ruiskujen varjopuolia

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hurjapää kirjoitti:

Kesä tulossa ja haluaisin kysyä miten Aprilia sr Ditech -02 voi virittää? kertokaa ihmeessä mitä tiedätte.
prikat otetaan kohta pois, mutta vielä jotain muuta?=)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu