Keisarin huutokauppojen suuren suosion vuoksi televisioinnit tuplaantuvat. Televisio-ohjelmat ovat olleet vuodesta toiseen huippisuosittuja minkä vuoksi ohjelma-aikaa on päätetty lisätä. Akin ja Helin ihailijat pääsevät nauttimaan entistä useammin keisarin huutokaupoista television välityksellä.
Huutokauppakeisarin televisioinnit tupaantuvat
Anonyymi
5154
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Joku häirikkö kertoo näillä sivuilla, että huutokauppojen televisiointi loppuu. Se ei pidä paikkaansa. Huutokauppaohjelmien lähetysaika kasvaa päinvastoin entisestään.
Hyvä A. ja H mikään ei ole niin epätoivoista kuin omia "sonta" ohjelmia kehuminen. Paljastuitte jälleen kerran. :) Mut eihän kauhalla voi vaatia. jos on siitä saanut ekaksi päähänsä. Ja sit syötetty jäätelötikulla. :) Ootte nii helppoja. Hahha hahaa:)
Uuraisten kylähullun sontavastike asialliseen kirjoitukseen kuvaa hyvin kylähullun ajattelua. Päästään seonnut kylhullu keskittyy vain yhteen asiaan: Akin ja Helin haukkumiseen. Olisikohan aika vaihtaa levyä?
Toivottavasti huutokaupat sujuvat yhtä hienosti kuin tähänkin asti. Jos korona antaa periksi, matkustan ensi kesänä Vantaalta Hirvaskankaalle Akin ja Helin huutokauppaan.
Näkynyt varastettua tavaraa . Ilmeisesti venäläiset varastanut lähiöistä . Venäjä Suomi seurat .