Kuin aiheesta, Suoli24 mainostaa.
Ei pidä paikkaansa. Muutamaa julkkiskurppaa ei saa haukkua, toisia saa sitten haukkua senkin edestä. Suoli24 siivoaa. Siivoaa tällä tyylillä kirjoittajatkin ulos.
Keskustele VAPAASTI aiheesta
6
110
Vastaukset
- Anonyymi
Ketä sinä nyt sitten haluaisit niin kovasti haukkua?
- Anonyymi
Piru lauta, eihän täällä muuta tehdäkään haukutaan pilkataan ja k eksitään valheita. KOKO SIVUSTO SUOMI POIS KOKONAAN LISTA NIMIÄ VARTEN. Jos ei ihmiset pärjää ilman , et vaan tekevät tälläistä on todella huonosti heidän asiat.
- Anonyymi
Antakaamme joulurauha myös julkkiksille, kiitos.
Kaikki kirjoitukset pois seuraavista henkilöistä
Martina, Sofia, Tuksu, Maisa, Jasmin, Sara, Esko, Stefan onko vielä muita, joita haukutaan päivittäin tai ainakin viikoittain?
Koko julkkisjuorut on pyydetty poistamaan, siihen ei näköjään ole suostuttu, mutta ainakin voisivat sen verran kunnioittaa ihmisiä antamalla heille joulurauhan ja hyvän mielen, hetken rauhan. Nyt on aika tehdä hyvä teko meidän jokaisen.- Anonyymi
Julkkisten ei tarvitse Suomi24 palstalla käydä ja tiedän monta julkkista, jotka eivät lue Suomi24:sta. Jos joku itserakas ja narsisti käy lukemassa, se on hänen tyhmyyttään.
Julkisuus ei ole vain sitä, että kehutaan.
- Anonyymi
Tarkoitushan on ettei ketään haukuta ja vielä pahempi keksitään aivan käsittömiä valheita henkilöistä.Mikä piru sen saa aikaan ihmisissä ????
- Anonyymi
Tyhmyys.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa
Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol2724486Stefu haikailee
Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.2673615Harmi mies ettet arvostanut
Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku1621911Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!
Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde261818Lavrov väläyttelee WW3:sta
Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,2991485Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?
Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?1341031Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe18970en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va122922Voiko hyvää omatuntoa ostaa?
Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo235883