Hienoa, hyvin menee, Fordin parjaajat joukolla liikkeellä kirjottelemassa höpöjuttuja,mutta noi pöhlöt on helppo tunnistaa samoiksi hemmoiksi kuin aina ennenkin.Fordilla tosi hieno mallisto,uudessa Mondeossa mahtava ajettavuus!
Parjaajat Katkeria !
FordMAN
5677
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Käy vaikka katsomassa. Yleensä kun auto A:n kannattaja parjaa autoa B, niin heti B tekee kostoiskun A:n osastolle. Ja pian ovat kaikki osastot sodassa toisiaan vastaan. Mutta kyllä se taas rauhoittuu ajanmyötä.
Ilmoittakaa niistä ylläpitoon, niin eiköhän "paskan heitto" vähene!!!
Olisi tietysti hienoa jos päästäisiin asialliseen keskusteluun autoista,jolloin kaikille olisi paljon enemmän hyötyä siitä.Osa porukaa ei kuitenkaan näköjään halua asiapohjalla käytävää keskustelua,vaan jatkaa typerää toisten automerkkien" mustamaalausta".Tosiasiahan on että kaikissa merkeissa on myös vikoja,varsinkin kun puhutaan ns.kansanautoista,jotka maksaa n.90-170000 mk.Valitettavasti niin kauan kun autoa ei tehdä kokonaan ruostumattomasta teräksestä,niin se saattaa alkaa ruostua.
Mä oon saanu niin monet naurut näistä
"tietäjien" jutuista että et arvaa!!
Antaa puupäitten pölöttää vaan vapaasti!!
pelle, luuletko tosiaan, että ne viitsii jonkun auton takia vaivautua?
itkekää pojat ja tytöt rauhassa vaan, jos joku parjaa teidän fordii.