Se oli tämä Neito käsillä seisova fitnespeppunen joka oli vaihtanut pullamössöräpylänsä pitkäsormisen pianonsoittajan kanssa imuroinut jonkun turkkilaisten allajuhlakuvan ottaen kantaa minun syntymäpäivääni, joten kohteliaisuudesta asiasta hieman.
Kyllä, meillä oli kotiuima-altaamme käytössä, mutta siellä ei polskutellut karvalapsia ja mustapartaisia kuten Neidon haavebileissä.
Meidän juhlaseurueeseemme kuului lapsia kuten lähes aina, joten meidän ja seksuaaliaktiivin alati humalahakuisen Neidon sihteereineen juhlintatavat ovat erilaiset.
Eteerisen kaunis vaimoni oli järjestänyt sushiaiheisen ruokailun monine lisukkeineen ja alan ammattilaisen hoitamaan ruokailupuolen.
Juomista sen verran, että niitä lienee varastossa vuosikausien juhlintaan runsaalle juhlijamäärälle niitä lainkaan ostamatta, koska ravintolatoiminnan päättyessä niitä jäi.
Ihan leppoista meininkiä ja hauskanpitoa.
Sain minä lahjankin mutta en viitsi antaa aihetta kilahtaneelle.
Syntymäpäivien johdosta.
17
57
Vastaukset
- Anonyymi
Saitko lahjaksi nopeamman netin ympärivuorokautista palstamatkailua varten.?
- Anonyymi
Morje morje totuuden töppyrä? ..... mitens kerhonne vuoristokylpylä? Jonka omistussuhteista ei ota selvää kukaan?
Eikö olisi ollut oiva paikla suurmiehen suuriin juhliin?
Vai onko kylpylä myyty vai jengitoiminta lopetettu?
Kaikella jauhamisella on aikansa, kuka viitsii keksiä vuosia olemattomia tarinoita jostain kylpylästä.
Oletko muistanut kirjoittaa kylpylän pois tarinastasi? - Anonyymi
Lopetitte tuottavan bistroketjun. Mä olisin myynyt varastoineen päivineen? Tosin saattaahan olla, ettei noin tuottavalle ketjulle löydy helposti ostajaa,, moni olisi kusessa sen tuottojen kanssa?
- Anonyymi
Se ihailemasi "fitnesspeppu" oli 2010 jooga frendin, ei hänen.
Tarkkuutta lukemiseen ja sen ymmärtämiseen.- Anonyymi
Tämä kommentti tuli varmaan Nollan siltä frendiltä, joka tietää, että nolla on nolla?
Tai sitten nollalta itseltään? Itse veikkaan jälkimmäistä vaihtoehtoa.
On se mies. Se treggaa, se nyrkkeilee, se yrittää, se menestyy, se tarkkailee tähtitaivasta, se rakentaa, se harrastaa, se lenkkeilee, se joogaa, se nauttii itsensä koskettelusta, se tykkää katsella itseään. Olen niin kateellinen.
- Anonyymi
"Neidon sihteereineen juhlintatavat ovat erilaiset."
Jep jep… kauhiaa ja kamalaa läträystä on ...on on… sushijuhlat ja uusien sushien teko:
https://www.youtube.com/watch?v=dysfQYhMLUQ
ps. video voi sisältää seksuaalisävytteistä materiaalia, ei suositella lerpoille 60v. eikä alle 18 vuotiaille näin ollen. Jaahas että se on sitten kilahtanut taasen avautunut ja kiireisenä tänään selvittää ja jopa julkaisee kookospuiston osoitteen, hyvä että hänellä tuota aikaa työttömänä kelaluuserina selvitellä erinäisiä asioita.
Kylpylästä, moottoripyöräharrastuksesta ja jopa ravintoloiden toiminnan lopettamisesta hän on kiinnostunut kun kyseessä meillä oli leppoisa illanvietto synttäreiden johdosta, joten pieni palaute paikallaan.
Ensinnäkin kylpylämme omistussuhteet ei kuulu pätkän vertaa sinulle, mutta voinethan sinä noita omistussuhteita selvitellä koska koet olevasi henkilö jonka tulee tietää.
Kylpylä vallitsevan matkailutilanteen johdosta suljettuna tällä hetkellä.
Moottoripyöräharrastuksen olet jo selvittänyt, mitä muuta tietoa kaipaat?
Kommentoit myös ravintoitoimintaa kertomalla miten sinä olisit toiminut, hauskaa, ettäkö sinä olisit myynyt varastoineen päivineen, voi voi harmi että emme käyttäneet sinun konsultaatioapuasi.
Jään odottelemaan osoitekartoitusta ja sen julkaisemista.
Huvittavaa tuo uhkailu Numbaa kohtaan, kaikkea se kateus ja katkeruus aiheuttaakin, eikä ole edes ensimmäinen kerta.- Anonyymi
Näin kommentoi numeropellen sihteeripersoona.
- Anonyymi
Mitäpä se numban mielikuvituskookospuisto kuuluu hänen mielikuvitussivupersoonalleen joka ei tunne työnantajaansa.
- Anonyymi
No seniili seniili, rauhoitu.
En olisi kysellyt mitään kylpylänne omistussuhteista, jos herra ei itse tätä kyseistä asiaa olisi täällä toitottanut?
Kannattais varmaan olla välillä selvinpäin, niin vois muistaa mitä kaikkee valehtelee palstalla? - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No seniili seniili, rauhoitu.
En olisi kysellyt mitään kylpylänne omistussuhteista, jos herra ei itse tätä kyseistä asiaa olisi täällä toitottanut?
Kannattais varmaan olla välillä selvinpäin, niin vois muistaa mitä kaikkee valehtelee palstalla?Menestyvät ketjut myydään. Paskat lopetetaan. Vai oliko sinulla joku eri näkemys asiasta?
Mites äskettäin avattu " Happy days" hankkeenne etenee? Joko on orpotytöt saatu ruoriin?
HaH HaH noita sun haaveitas. Vedähän pikku Maanantai kumarat ja palaile asiaan... HaH Hah. - Anonyymi
En tiedä kenelle juttelet, mutta minä en ole uhkaillut ketään.
Vedähän muutama naukku ja mene välillä hellimään kitaran muotoistasi, viime kosketuksesta on varmasti kauan?
- Anonyymi
Ei oo montaa päivää ku numbelo kertoi kiljuhuuruissa sensein olevan satuhahmo kuin hän itsekin. Nyt ollaan taas tormakkana maailmanmiestä kun kuu vaihtuu ja höyryt päässä uusiin vaihtuu. Talo vaihtui vuokrataloon joka vaihtui sitten päikseen "mummon" kanssa toiseen taloon. Kukkatarhat ja kasvimaat katosi mutta tilalle ilmestyi vaimon kookospuisto numeromiehen vuokraamalle tontille.
Ei ole hankalaa huomata mistä hän saa aineksensa unelmiinsa. Suomkaksnelosen pattajan palstalta.- Anonyymi
Voisiko sinut luokitella todelliseksi anonyymiksi, vai olisiko jokin muu tunnistus kuin sinun alati samat aiheet?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Voisiko sinut luokitella todelliseksi anonyymiksi, vai olisiko jokin muu tunnistus kuin sinun alati samat aiheet?
Päivystys jatkunee koko ensiyön sihteeripersoonansa kanssa keskustellen.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Päivystys jatkunee koko ensiyön sihteeripersoonansa kanssa keskustellen.
Pattiksella on yksi suomalainen majoitusyrittäjä jonka kiertäisin kaukaa. On sen verran hämärää touhua että ei kannata hakea ongelmia.
- Anonyymi
Paras lahja Thaimaasta haaveilijalle on kiljupönikkä kuksan kanssa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
En rehellisesti usko et oisit
Sekuntiakaan oikeasti mua kaivannut. Tai edes miettinyt miten mulla menee. Jotenkin todennäköisesti hyödyt tästäkin jos271538Saako kaunis ihminen parempaa kohtelua?
Onko kauniin ihmisen elämä "helpompaa" kuin tavallisen näköisen ihmisen? Olen kuullut väittämän, että kaunis ihminen saa391429Näin sinusta taas unta!
Unessa olin pakahtuneesti rakastunut sinuun. Olimme vanhassa talossa jossa oli yläkerran huoneissa pyöreät ikkunat. Pöly121335Suomennettua: professori Jeffrey Sachs avaa Ukrainan sodan taustat luennollaan EU parlamentissa
Jeffrey Sachs on yhdysvaltalainen ekonomisti. Sachs toimii Columbian yliopiston The Earth Instituten johtajana. Aiemmin3391301Nainen, olet jotenkin lumoava
Katselen kauneuttasi kuin kuuta, sen loistoa pimeässä. Sen kaunis valo on kaunista sekä herkkää ja lumoavaa. Olet naisel681245- 12988
- 7941
- 20929
En muuttaisi sinusta mitään
Ensin olit etäinen ja yritin pysyä tutkan alapuolella. Mutta ei silmiltäsi jää mitään huomaamatta, kuten minulla ei kuul7881- 71806