Tapahtuuko koskaan enää mitään hyvää? Viimeksi hrinäkuussavollut hyvä päivä. Tuleeko sellaista enää koskaan ja mitä silloin tapahtuu? Ole niiiiiiiin onneton!!!!
Hyvälle näkijälle!
8
116
Vastaukset
- Anonyymi
No mikset muuta sinne savoon? Jos siellä on hyviä päiviä..
- Anonyymi
Ylösnosto näkijälle
- Anonyymi
Ylösnosto näkijälle
- Anonyymi
Ylös jälleen..ei ole hyvää päivää ollut vieläkään..nytkin itketään..
- Anonyymi
Katson korteista, ja mielestäni sinulla on tulossa paremmat ajat, mutta energiat ovat jokseenkin hitaat, ainakin tässä luennan alussa, joten voi kestää aikaa ennen kuin tulee muutoksia. Koeta olla kärsivällinen, vaikka elämäntilanne tuntuisikin ikävältä. Tässä voi olla jonkinlaista lannistavaa energiaa, ehkä tuntemus että sinua puukotetaan selkään tai jotenkin että asiat eivät ota sujuakseen, mutta näkisin tämän jälkeen muutosta, ja tämä muutos voi tapahtua aika nopeastikin. Tässä voi olla kyseessä myös muutto? Ainakin asiat menevät tässä eteenpäin, joten paluuta vanhaan ei enää ole. Tunnet itsesi tavallaan voittajaksi ja sinulla on hyvä olla. Mielestäni tässä voisi näkyä myös uutta tuulta romantiikan suhteen, eli henkilö joka on kiinnostunut sinusta ja haluaa tutustua sinuun. Aikaa en osaa arvioida, mutta minulla on tunne että ei välttämättä kuitenkaan tapahdu ihan lähiaikoina vielä.
- Anonyymi
Voi plääh! Olen vasta-aikoihin muuttanut ja kyllä seuraava osoite on mullan alla tällä menolla. Kiitos kun katsoit, vaikkei ollut mieluinen vastaus!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Voi plääh! Olen vasta-aikoihin muuttanut ja kyllä seuraava osoite on mullan alla tällä menolla. Kiitos kun katsoit, vaikkei ollut mieluinen vastaus!
Hei,
Onhan mahdollista, että tämä muutto, jonka olet jo tehnyt, näkyi minulle tulevassa, ottaen huomioon että kysymyksesi on alunperin joulukuulta. :)
- Anonyymi
Katsotko tännekin?
Onko luvassa rakkausrintamalle mitään uutta tälle vuodelle sinkkunaiselle?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä751390Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2431269Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1521076Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2551048- 51775
- 65744
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em62727Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui39708Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤44671- 30627