Onko Sievissä varattua naista, mielellään 35 joka haluaisi tavata salaa itsestään huolta pitävän myös varatun miehen?
Salaseuraa
11
863
Vastaukset
- Anonyymi
Sievissä ei mikään pysy salassa.
- Anonyymi
Mutta Sievissä pyritään salailemaan kaikenlaista. Aivan hyvin voi löytyä harjaantunutta salaseuraa miehistä ja naisista.
- Anonyymi
Minulla on sinulle parempi ehdotus: älä petä kumppaniasi. Myös erota voi.
- Anonyymi
Tuli mieleen ainakin seuraavat vaihtoehdot:
1)kirjoituksesi on ns provo, eli et mitään seuraa et oo oikeasti ees hakemassakaan
2) jos oot ihan tosissasi, niin ehkä teoriassa vois kai löytyäkin, mutta jos siis ihan tosissaan ko seuraa etsii, niin ainakin täysjärkisen pitäis ymmärtää että jonkun suomi 24 sivuston kautta sellaisen löytäminen sievistä, tai varmaan muualtakaan ei onnistu kovin helposti.
Tilaa vaikka netistä joku ns puhallettava/pumpattava Barbara. Siinä on sulle elämäsi nainen... 😁 - Anonyymi
Oliko aloitus viesti jollekulle?
- Anonyymi
Mahdollisesti
- Anonyymi
Haittaako, jos olisi Pihtiputaalta?
- Anonyymi
Ei todellakaan. Kunhan olet ehdottoman luotettava
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei todellakaan. Kunhan olet ehdottoman luotettava
Olen luotettava, mutta olen Pihtiputaalta vain vertauskuvallisesti kuten Pihtiputaan mummokin.
Hyvää uutta vuotta! - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Olen luotettava, mutta olen Pihtiputaalta vain vertauskuvallisesti kuten Pihtiputaan mummokin.
Hyvää uutta vuotta!Onko sulla mailiosoitetta? Tietenkin sellaista jossa ei ole nimeäsi näkyvillä
- Anonyymi
Villenjärven parkkipaikka . Näin vinkkinä !.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 372300
- 551327
- 841303
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...361256- 631181
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä39904Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.121788- 31741
Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi23596Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan55575