Missä vika,??

Martina treenaa 24/7. Vyötärö puuttuu, yksi asia mihin miehet kiinnittää huomiota.
Sara Siepillä upea kroppa, ja treenaaminen taitaa olla vähäistä.
Sara on kauniimpi.
1757
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Kaksi kaunista naista,miehen silmä ainakin lepää heissä.

Äänestä
  • Ei Marttina ole sua varten ollenkaan, mene lähi bupiisi siellä sulle sopivaa seuraa.

    Äänestä

9 vuotta ikäeroa, joten aika hölmöä verrata. Molemmat kauniita.

Äänestä
  • Juu. Lähipubiin.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Juu. Lähipubiin.

    Martinalle se on bupi... haahhaa

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Martinalle se on bupi... haahhaa

    😂😂

    Äänestä

Voi hyvät hyssykät taas tätä aloitusta, onko joku vähillä valoilla kulkeva taas yrittänyt räväyttää, keksi nyt vähän älykkäämpää🤣. Ei mullakaan ole vyötäröä ollenkaan ja olen ihan tyytyväinen elämääni, ei tarvita miehen mielipidettä 🤩🤩🤩

Äänestä
  • Otetaan tänään vähän kuohuvaa ja nautitaan se rakkaansa kans jokainen.🥂🍒💞

    Äänestä

  • Sun vyötäröstä kukaan ei ole kinnostunut.

    Äänestä

  • No ei ollut miehen mielipide. Tiedät sen itsekin.

    Äänestä

Maralla ei oo teko perse, Sofialla toispuoliperse, saralla perse tisseihin asti tasaseen.

Äänestä

Geeneilleen kukaan ei mahda mitään. Ei sitä vyötäröä löydy, jos on sellainen miesvartalon luusto. Vaikka kuinka treenaisi, niin turhaa on työnsä. Luonnostaan kauniita ovat Sara ja Sofia, vaikka eivät treenaisi lainkaan.

Äänestä
  • Älkää viittikö Sara on tavallisen näköinen Pohjosen likka ,Sofia on plastiikkakirurgi luonnos tai luoma,Martina on urheilun kautta saanut vartalonsa ,ja on varmasti kaikkein hyväkuntoisin.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Älkää viittikö Sara on tavallisen näköinen Pohjosen likka ,Sofia on plastiikkakirurgi luonnos tai luoma,Martina on urheilun kautta saanut vartalonsa ,ja on varmasti kaikkein hyväkuntoisin.

    Martina siis luomu, uskotko itse? Jos näin, kipi kipi tekemään jotain ulkonäölle. Kohta 40v, 50:n lyhyt matka. Eikä miestä.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Älkää viittikö Sara on tavallisen näköinen Pohjosen likka ,Sofia on plastiikkakirurgi luonnos tai luoma,Martina on urheilun kautta saanut vartalonsa ,ja on varmasti kaikkein hyväkuntoisin.

    Martinalla on silikonit (varmaan kolmannet ja parannetut), mesolangat ja muut täytteet kasvoilla. Hiushärpäkkeet päässä ja olisi hankkinut tekoperseenkin, jos Seiska olisi maksanut.

    Äänestä

Kylkiluut kaikki tallella ei poistettu kirurkisesti

Äänestä
  • Jaahas, virma-tyyppi on hereillä. Ei vieläkään ole opittu g-kirjainta. Miwti vähän.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Martina treenaa 24/7. Vyötärö puuttuu, yksi asia mihin miehet kiinnittää huomiota.
Sara Siepillä upea kroppa, ja treenaaminen taitaa olla vähäistä.
Sara on kauniimpi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu