Tipahdin kärryiltä

Ja olen vähän hämissään, mutta onko tolla väliä...öitäpä vaan🤓
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Rakastan sinua

Äänestä

Niin minäkin 🤔🥺🤣

Äänestä

Ei kannata lukea liikaa täällä. EI näissä mitään järkeä ole.

Äänestä
  • Niinpä. Tuokin aloitus vaikuttaa yhtä tyhjänpäiväiseltä vouhotukselta kuin kaikki muukin. Varmaan joku ipana kuvittelee kräkänneensä täältä suuriakin totuuksia.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Niinpä. Tuokin aloitus vaikuttaa yhtä tyhjänpäiväiseltä vouhotukselta kuin kaikki muukin. Varmaan joku ipana kuvittelee kräkänneensä täältä suuriakin totuuksia.

    Omassa voimassa

    Jaatinen

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Omassa voimassa

    Jaatinen

    Ole rauhassa. Mutta pidä siitäkin taukoa välillä

    Äänestä


Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ja olen vähän hämissään, mutta onko tolla väliä...öitäpä vaan🤓

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu