Päivitin viikonlopun aikana ubuntun uudempaan 20.04 versioon.
Eilen kävin nordean nettisivulla tarkoituksena tulostaa tiliote.
Tulostus ei onnistunut jostain syystä.
Sen näkee tekstissä, että tulostus käynnistyy mutta se ollut jo pitkään melko veltto ja pää punoittaa. Millä sitä nostatan? Auttaako pukamaöljy?
Ubuntun tulostus ei toimi -ongelma.
Anonyymi
4
99
Vastaukset
- Anonyymi
Apua enkö saa mistään? Enhän saa?
- Anonyymi
Hanki tolostin se upuntussa toimii!
- Anonyymi
Ei näitä tarvitse tulostella..
- Anonyymi
Taitaa olla päässäsi paukamia. Etkä ilmeisesti edes tajua, että kun kirjotat tuolla tavalla paljastat oleasi pelkkä häiriköivä Windows -sekopää. Kukaan normaalijärkinen ihminen ei kirjoita tuolla tavalla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2583791
Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,1352727Nyt jäi velat perimättä
Mikä idea se talo oli polttaa ja velalliset sisällä nyt jäi rahat saamatta162222Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!3591982Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää2281934- 571508
Ellen Jokikunnas muistelee Reino-koiraa - Ralph-poika koskettavalla tavalla esiin: "Kiitos, että..."
RIP Reino. Lämmin osanotto suureen suruunne Ellen, Jari ja Ralph. Reino tuli tutuksi monelle suomalaiselle Unelmia Ita491456Meneekö eläinpuiston johto vaihtoon vaalien jälkeen?
Ähtärissä kuhistaan ja kuiskitaan, että perussuomalaiset esittävät vaalien jälkeen, että eläinpuiston hallitus uusitaan761181- 1031177
- 1111160