Ketä hakattiin henkihieveriin

...Siinä kysymykseni? *Eli ketä oli se uhri,joka löytyi hakattuna kaupungintalon takana olevassa kerrostalossa? Siellä on kaksi keltaista taloa,ja yksi valkoinen.
2927
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Piti kysyä vielä,että spekuloitiin jonkin aikaa,tekijänä ketä? Ei kauaa pysy salassa,jos se on totuus että näin kävi..

Äänestä

Kaupungintalon takana hakataan lihaa löysäks ja sinertävän mustaksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

...Siinä kysymykseni? *Eli ketä oli se uhri,joka löytyi hakattuna kaupungintalon takana olevassa kerrostalossa? Siellä on kaksi keltaista taloa,ja yksi valkoinen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu