Laikkamadallus

Anonyymi

Tarkotus ois madaltaa w202 joten kertokaas jotka ootte madaltanu että monta kierrosta ootte ottanu jousista pois.

4

935

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Viisi kiemuraa on passeli, jää sopivasti lintalleen.

    • Anonyymi

      Älkää hyvät pennut menkö pilaamaan sitä romuunne enään.Pelkästään matalaprofilirengas pilaa useimman mersun,se on usein miten turaukkojen auto.Madaltamimen on häväistys ja pilaa koko auton.

      • Anonyymi

        Juu, pilallehan se menee, tiedetään.

        Mutta kyseisessä autossa näyttää olevan ihan suorat jouset, joista pystyy leikkaamaan kierroksen tai kaksi pois, niin että se jousi istuu paikalleen niinkuin pitääkin.

        Kun siitä kierroksen tai kaksi ottaa pois niin saa auton jossa jousitus pohjaa helposti eikä kanna kuormaa. Auton kori on toki alkuperäistä matalammalla.

        Kun madallusjousisarjan saa jopa alle satasella (99€) niin täytyy olla liikkeellä todella pienellä budjetilla jos meinaa niitä jousia pätkiä.

        Jos kyseessä on "pommi" jolla ei ole mitään väliä, niin mikäs siinä, mutta muuten en voi kyllä suositella.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sannan kirja USA:n bestseller!

      "Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä
      Maailman menoa
      147
      11322
    2. Oikeistolainen luki Med mod att leda : en biografi

      ...ei tykänny Sanna Marinista
      Maailman menoa
      27
      8063
    3. Metsäalan rikolliset

      Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.
      Sotkamo
      56
      5840
    4. Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"

      Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..
      Maailman menoa
      159
      4522
    5. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      31
      4306
    6. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      82
      4160
    7. Missä vaiheessa

      Päätit luovuttaa suhteeni?
      Ikävä
      84
      3448
    8. Juuri muiston ne

      Rakastuneet katseesi. Huh
      Ikävä
      80
      3206
    9. Miten paljon

      Olet halunnut mun kanssa?
      Ikävä
      47
      1689
    10. Hyvää yötä

      Joka päivä ajatuksissani, aarre. ❤️
      Ikävä
      39
      1602
    Aihe