Tarkotus ois madaltaa w202 joten kertokaas jotka ootte madaltanu että monta kierrosta ootte ottanu jousista pois.
Laikkamadallus
4
825
Vastaukset
- Anonyymi
Viisi kiemuraa on passeli, jää sopivasti lintalleen.
- Anonyymi
Älkää hyvät pennut menkö pilaamaan sitä romuunne enään.Pelkästään matalaprofilirengas pilaa useimman mersun,se on usein miten turaukkojen auto.Madaltamimen on häväistys ja pilaa koko auton.
- Anonyymi
Juu, pilallehan se menee, tiedetään.
Mutta kyseisessä autossa näyttää olevan ihan suorat jouset, joista pystyy leikkaamaan kierroksen tai kaksi pois, niin että se jousi istuu paikalleen niinkuin pitääkin.
Kun siitä kierroksen tai kaksi ottaa pois niin saa auton jossa jousitus pohjaa helposti eikä kanna kuormaa. Auton kori on toki alkuperäistä matalammalla.
Kun madallusjousisarjan saa jopa alle satasella (99€) niin täytyy olla liikkeellä todella pienellä budjetilla jos meinaa niitä jousia pätkiä.
Jos kyseessä on "pommi" jolla ei ole mitään väliä, niin mikäs siinä, mutta muuten en voi kyllä suositella.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jos yhdistät nimikirjaimet
Jos yhdistät sinun ja kaivattusi ensimmäisten nimien alkukirjaimet mitkä nimikirjaimet tulee? Sinun ensin ja sitten häne1066852- 954371
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista473678Kyllä se taitaa olla nyt näin
Minusta tuntuu et joku lyö nyt kapuloita rattaisiin että meidän välit menisi lopullisesti. Sinä halusit että tämä menee483482- 513418
- 1863379
Odotan että sanot
Sitten siinä että haluaisit vielä jutella kahdestaan kanssani ja sitten kerrot hellästi että sinulla on ollut vaikea san242899- 672604
- 432431
- 131814