Ai että kun kaikki katsoo minun autoani BMW M5, eikä viivalle kannata tulla Ranskan kopperoilla yms eco autoilla jotka aina tukkeena tiellä. Tunnen kuinka porukat ohi ajaessaan ihailee minua.
Einari ajelemassa
10
98
Vastaukset
- Anonyymi
Missäs laulussa lauletaan,,,,"Bemaristi....BemaRISTI...on kaikkien kaveri - TEIDEN TUKKO!"
- Anonyymi
Kukaan sua ihaile, säälien sinua URPOA katsovat. Kaikki tietää kyllä niiden vikojen paljouden, yksikin bemaristi huudatti kotteroaan rajoitinta vasten valoissa ( olipa viisaan kuuloista, väy väy väy väy väy ) ja kiihdytti sitten öljyvanaa jättäen. Bemari kulki puolisen kilsaa ja sitten savuten veti pientareelle parkkiin, oli nolon näköinen urpon naama. SÄÄLIKSI KÄVI.
- Anonyymi
Lapsellista tekstiä. Kyllä sinäkin pääset joskus ajokortti-ikään.
- Anonyymi
Ja taas menitte Toyotan omapojan ansaan. Hän kirjoittelee tuollaisia älyttömiä aloituksia ja uskoo olevansa kovinkin fiksu, mutta mitä nyt laitoshoidokki muuta tekisi?
- Anonyymi
"Tunnen kuinka porukat ohi ajaessaan ihailee minua."
Miten se siinä tapauksessa ihailee? Luulisi että enemmin säälivät, jos kerran kaarasi ei kulje.. - Anonyymi
kiinassa tehty laiskapaska
- Anonyymi
Hienoa että olet löytänyt lääkkeen heikkoon itsetuntoosi. Vähän kallistahan tuo on ajella isoruokaisella autolla mutta ei se ilmaista ole suljetulla osastollakaan olla.
Yhteiskuntahan sen päivämaksun toki maksaa mutta ei se ilmaista ole silti. - Anonyymi
Kyykytin tommesen bmw m5 teslallani viime syksynä liikennevaloissa,tyyppiä selvästi otti itsetunnon päälle kun ohitti minut "kyykytykseni"jälkeen ja ajoi varmaan 160-190km/h kadoten horisonttiin.
- Anonyymi
Oletko se sama typpi jolla paloi käpy kun ohitin M5:n Minilläni niin pahasti. että vedit seuraavalla rampilla autosi parkkiin ja tulit huutamaan ja punoittamaan autosta pihalle?
- Anonyymi
Miksei kannattaisi tulla viivalle? Sittenhän sitä saisi ihailla sinun mahtibemun lähtöä. Jos vaikka kiihyttäis silleen varovasti ettet jäisi taakse?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark2417397Duunarit hylkäsivät vasemmistoliiton, siitä tuli feministinaisten puolue
Pääluottamusmies Jari Myllykoski liittyi vasemmistoliittoon, koska se oli duunarien puolue. Sitä samaa puoluetta ei enää1393821Oppiiko vasemmistolaiset valehtelun jo kotonaan?
Sillä vasemmistolaiset/äärivasemmistolaiset valehtelee ja keksii asioita omasta päästään todella paljon. Esim. joku vas1172168- 351416
Olen väsynyt tähän
En osaa lopettaa ja koen huonoa omaatuntoa tästä. Kaikki on muutenkin turhaa ja tekemisesi sattuvat. Tunteita on vain hy261407- 331362
Minneapolisin tapauksesta hyvä video
Runoilijan auto oli poikittain tiellä ja kun poliisit lähestyivät sitä, runotyttö painoi reippaadti kaasua. Auto syöksäh3371179Miksi et voi tutustua minuun irl?
Vastaa yleisellä tasolla/ympäripyöreästi, jos pelkäät tunnistamisia.141992Milloin palaat
Odotan niin kauan kun vaan jaksan toivoa. Tiedät että sua jäi joku ikävöimään. ❤️23928Tiesitkö? Uusi Bachelor on raivannut tietään määrätietoisesti somessa, myös Böckermanin ex-rakas!
Arttu Kilpeläinen tuli julkisuuteen Pernilla Böckermanin rakkaana. Pariskunta päätyi eroon v. 2024. Ex-poliisi Kilpelä7897