Etsimme luovuttajaa

Hei, olemme kolmeakymppiä hipova naispari ja etsimme spermanluovuttajaa koti-inseminaatio menetelmällä. Olemme olleet yhdessä 10v ja kummallakin on vakituinen työsuhde. Ehtoina meillä on että olet terve ja fiksu suomalainen mies, eikä suvussasi ole perinnöllisiä vakavia sairauksia ja pystyt todistamaan että sinulla Ei ole sukupuolitauteja. Toimithan puhtaasti auttamisen halusta. Etsimme vain luovuttajaa, emme vaadi sinulta mitään etkä sinä vaadi meiltä mitään. Toivomme että olet valmis sitoutumaan luovutukseen mahdollisesti pidemmäksi aikaa sillä todennäköistä on että ensimmäisestä kerrasta ei tärppää. Sijaintina pk-seutu.

10

1515

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tilastojen valossa ainoastaan neitseelliset ja sitten vain minun kaltaiset ei neitseelliset tietyn koodin mukaan kurinalaisesti eläneet ovat nykymaailmassa terveitä ja puhtaita sp- taudeista.

      Sun voi olla vaikeaa löytää tervettä miestä luovuttamaan tuon ryhmän ulkopuolelta..
      Erilaisia hpv- viruksia, että herpestä kun löytyy
      85%:lta kansasta.. Todennäköisesti siis myös sinulta, ellette päätyneet kumppanisi kanssa yhteen neitseellisenä parina aikoinaan..

      Voihan tosin olla, että sinun oppiesi mukaan ihminen on terve, jos on se hiv, sekä perus klamydia testattu. Sellaisia varmasti löytyy.

      - Ihmiset ovat aikast pihalla mitä tulee näihin tauti jutskiin...

    • Hei! Joko olette sopivan luovuttajan löytäneet? Sähköpostia jo lähetinkin.

    • Laitoin s postia

    • Kaikki mahdolliset testit löytyy.

    • Täällä samassa tilanteessa naispari, meillä myös ikää vajaan 30 molemmilla.
      Olemme myös etsimässä luovuttajaa ja vain luovuttajaa, emme vaadi sinulta mitään ja toivomme ettet sinäkään meiltä.

      • Anonyymi

        Olisin kiinnostunut auttamaan. Koulutettu ja terve olen, miten ja mihin ottaa yhteyttä ?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Olisin kiinnostunut auttamaan. Koulutettu ja terve olen, miten ja mihin ottaa yhteyttä ?

        Mitä se sinun koulutus spermaan liittyy. Tämä koulutuksesi kun ei millään tavalla siirry sperman välityksellä tuohon lapseen. Hän joutuu ihan itse kouluttautumaan..


    • Joko te olette löytäneet luovuttajan?<3

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Ja miten te todistatte taudittomuuden?

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vihamielisyys naisia kohtaan on jo yllättävän suuri ongelma

      Esiintyy laajemmassa mittakaavassa, mitä vain tällä palstalla. Mistä tuo ilmiö nyt oikein johtuu, ja saa alkuvoimansa?
      Sinkut
      626
      2876
    2. Muistatko kaivattusi

      Syntymäpäivän? Päivämäärä riittää. 🌹
      Ikävä
      107
      1512
    3. Odotan sitä hetkeä

      kun nähdään taas. Tiedän, että sinäkin odotat. Kun se päivä koittaa, katseesi hakee minua. Ehkä arkailemme toisiamme väh
      Ikävä
      67
      1466
    4. Olen melko vakuuttunut

      etten tule olemaan koskaan täysin onnellinen ilman sinua. En uskonut, että näin kävisi kenenkään kanssa. Kunnes sain kok
      Ikävä
      83
      1390
    5. Minkälaisessa asennossa

      Haluaisit kaivattusi kanssa olla?
      Ikävä
      114
      1274
    6. Leijonat Maailmanmestareita!

      Ihanaa Leijonat, ihanaa!!!
      Maailman menoa
      138
      1266
    7. 103
      1113
    8. Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!

      https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro
      Maailman menoa
      136
      1045
    9. Sinä siellä lähistöllä

      Tahtoisin tutustua paremmin 💫
      Ikävä
      48
      950
    10. Mulla on ikävä

      sua nainen ja niitä katseita ❤️ Lupaatko, että katseemme kohtaa taas?
      Ikävä
      49
      919
    Aihe