Ihan kaikkea. Tiedän sen et saat minut tuntemaan. jotain mitä kukaan toinen ei saa aikaan. Sinulla on se jokin, mihin ihastun. En pysty estämään sitä tunnetta, vaikka yrittäisin. Olet se oikea juuri minulle.
Ehkä ihmettelet miksi juuri sinä. Samaa ihmettelen itsekkin. Voin vain toivoa et olen se tärkein minulle. Usko et teet minusta paremman, kuin oikeasti olen. Toivottavasti se toimii myös toisinpäin.
Ehkä ihmettelet miksi juuri sinä. Samaa ihmettelen itsekkin. Voin vain toivoa et olen se tärkein minulle. Usko et teet minusta paremman, kuin oikeasti olen. Toivottavasti se toimii myös toisinpäin.
Vastaukset 26
Vanhimmat
Samoin, jos olisit hän 💛. Minäkään en aina ymmärrä kaikkea, ei hätää. Hän on tärkein minulle ja kaipaan kovasti.
Allekirjoitan.
m -------> n
Kenestä sinä puhut?
Vinkkiä?
Pitkä välimatka?🤔
Metreis jaardeis vai kyynäris... Riittävän lähellä hän, sydämessä hän ❤️
Ihana jos tää oli naiselta s alkuselta
Ehkä voisi olla kuka sinä puolestas oot
En ole ap, mutta olen S-alkuinen nainen. Aloittaja tiivistää minunkin ajatukseni ja vieläpä kauniisti. ♥️ Kiitos siitä.
Tämä ketju jäi jotenkin kesken. Ketä aloittaja tarkoittaa?
Minua tietysti!
🤭😅 Mäki oon ihastunut. Oon ihanaa olla ihastunut. Hän on epätodellisen kaunis. Oon ihan höpsö pilvilinnan rakentaja. Ens vuonna kunnostaudun ja oon realistisempi jalat maan pinnalla. Menen treffeille ikäisteni kanssa ja lopetan haaveilemasta höpö höpöjä. Ihastuin nyt tähän tunteeseen. Sursursur.. Aivojen reboottaus käynnissä. Joulun jälkeen oon asiallisesti. Hypolatamus muistikeskus pyyhitty.
Sä olet mulle se tärkein. Välillä pitää toki käydä muidenkin luona, mutta minähän en ole yksiavioinen...
Minä olen.
Minä olen.
Ainakin rehellistä puhetta
Minä en ole uskonut siihen, että jokaiselle olisi se yksi oikea. Nyt olen alkanut epäillä sitä hänen vuoksi. Ehkä jokaiselle on se oikea, mutta milloin hänet sitten tapaa vai tapaako ollenkaan. Tätä vastaan tuntuu turhalta taistella, tää on minua isompi luonnonvoima. Hän on minulle todella tärkeä ja minulla on tunne, että yhdessä olisimme enemmän kuin lukujemme summa.
Niin olisimme 188 ❤️
? Ei aukea.
❤️
Oletko verkostointimarkkinoinnin uhri?
Kauniisti kirjoitit jollekin. 🥰
Itse luovutin kun tuli totuus vastaan, sitä ei vain millään olisi halunnut nähdä. Olin vain pieni palanen tyhmässä leikissä, oma vika kun olin lapsellinen ja tyhmä. Ehkäpä joskus vielä elämääni tulee joku, joka välittää minusta.
Toivotaan näin ja pidetään mieli silti korkealla 😊
"Kahden ihmisen kohtaaminen on tavallaan kuin kahden eri aineen tulemista kosketuksiin keskenään:mikäli tämä saa aikaan reaktion, ne molemmat alkavat muuttaa muotoaan"
-Carl Jung-
Moni ei ymmärrä, mutta ne jotka ymmärtävät, tietävät arvon.
Miehellekö kirjoitat?
Kauniisti kirjoitti hän.
m