En tämmöisenä kehtaa ketään yrittää hävettää itseänikin.
Mulla on karvainen selkä
27
168
Vastaukset
- Anonyymi
No jo on murhe !
snif puolestasi :( - Anonyymi
Miksi sä karvojasi häpeät? Jos joku susta tykkää niin se tykkään sun karvoistakin.
Jos mun ihanalla sudella on karvaselkä, niin suutelen sitä mielelläni.- Anonyymi
Niska on arkaa seutua , sieltä lähtee väreet signaalit voimakkaat kehon joka jäsenellä...
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Niska on arkaa seutua , sieltä lähtee väreet signaalit voimakkaat kehon joka jäsenellä...
Niskaa suutelen tietysti myös sudeltani. kun vaan kärrää sen niskan eteeni. Joka paikasta suutelen häntä, jos saan.
- Anonyymi
Mulla ei
- Anonyymi
Mun isä on yks karvakasa ryijy selässäkin ja nappasi kauneimman naisen eli äitini. Sulla on todennäköisesti juurisuutta johonkin maahan mistä karvaisuusgeeni.
- Anonyymi
Miten toi liittyy ikävään? Itse tiedän et kaipaukseni kohde on aikasen karvainen. Itelle ihan sama. Pahempi jos oljs ihan karvaton...
- Anonyymi
Tottakai liittyy ikävään jos toisella on karvaselkä.
- Anonyymi
Mun mielestä karvanen selkä on todella kiihottava.
Heh, eiköhän joku kosmetologi tms. nyhdä jollain tahmalla niitäkin irti. Voi vaan tehdä kipiää.
- Anonyymi
Näin kerran uimahallissa miehen, jolla oli tosi karvainen selkä ja rinta. En kuitenkaan nauranut hänelle, kun hänkään ei osoittanut sormella minua ja nauranut.
- Anonyymi
Rakastuneilla naisilla se testosteronin eritys lisääntyy niin ei ihme jos karvoja kasvaa
- Anonyymi
Voi naisellakin karvoja olla mutta sellainen miehekäs jykevä leuka parran kera ei oikein sytytä...
- Anonyymi
Siksi nyhdänkin partakarvojani aamuin illoin rakas..
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Siksi nyhdänkin partakarvojani aamuin illoin rakas..
Moni nainen ajelee naamakarvojaan. Mitä tummempi nainen, sitä tuuheampi sänki. Kyllä vaaleatkin joutuu nyppimään ja ajelemaan leukaansa. Ilmeisesti sellaisia vahaliuskoja leukaakin varten on. Itse nypin usein pinsetillä.
- Anonyymi
Ei kai tuo ny haittaa. Mä rakastan yhtä miestä jolla on hirmu karvaiset jalat.
- Anonyymi
Itse pidän sileäsäärisistä miehistä.
- Anonyymi
Voihan niitä sheivata.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Itse pidän sileäsäärisistä miehistä.
Vaihda naisiin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vaihda naisiin.
Ei seksuaalista suuntautumista voi muuttaa sen mukaan, pitääkö karvoista vai ei. Pidän sileästä ihosta miehillä. Miehet usein toivoo naisten olevan karvattomia kulmakarvoja, ripsiä ja hiuksia lukuun ottamatta. Mielestäni naiset saa toivoa samaa miehiltä. Ei tietenkään ketään voi pakottaa ajelemaan karvojaan mutta sileä ja karvaton iho on silti miehelläkin parempi kuin karvainen. Sänki voi miehellä näyttää hyvälle mutta ei tunnu kivalle, parta näyttää useilla ruokottomalta.
- Anonyymi
Jos mies on muuten hyväkroppainen, ei haittaa. Nainen varmasti mielellään auttaa miestä pääsemään karvaisesta selästään. Voisin itse ainakin opettaa vahaliuskat ja sokerivahan käytön ja auttaa. Tosin todella karvaiselle höylä on paljon mukavampi mutta karvat tulee kohta takaisin. Laserointi on ainoa keino saada pysyvästi karvat pois.
- Anonyymi
Jos karvat on pitkät kannattaa siis ensin höylätä kauttaaltaan. Sen jälkeen odottaa, että karva kasvaa vähän ja käyttää sokerivahaa. Se ei satu sillä tavalla kuin vahaliuskat, koska alue, jota vahataan kerralla on pienempi.
- Anonyymi
Jos oot mies niin💕💕💕
- Anonyymi
No voi että sua 😄😄
Höpöhöpö. Meit on monenlaisia, toinen tykkää toisesta ja toinen toisesta. Älä tee siitä ongelmaa, pitää olla sellainen kun on. Ja siihen on lupa!
- Anonyymi
Rakkaus. Pistä se sana korvan taakse aloittaja. Ei tarvitse yrittää ketään eikä karvatkaan haittaa.
- Anonyymi
Rakastan sua karvoinesi päivinesi. Koutraisit jo ymmärtää. Sulla on surua nyt, mutta kuten sanoin "täällä olen" silloin kun muita ei ole saatavilla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nasima löi Jussille luun kurkkuun
Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse4928573Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"
jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r1205862Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?
Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos2794849Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa
SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli584635Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta
Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s714166Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun
ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta1603940SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat
Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha1723778- 901718
- 991282
- 47889