Callum Smith.

Anonyymi

3

61

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Jonkun aikaa Smith kestää mutta Canelo jauhaa miehen muusiksi, Smith kuulemma lähti noi isoon otteluun turhan lyhyellä varoitusajalla, ammattinyrkkeily,net ilmoitti.

      • Anonyymi

        Smith vie tämän, hänellä on huipputekniikka ja ulottuvuus puolellaan ja erittäin nopea etukäsi.
        Jos vain kunto ja jalat kestää niin Usykillä voi jauhaa pikemminkin Canelon muuusiksi ja turhauttaa tämän.
        Kuka tietää millon suomen aikaa näkee GGG, n matsin puolalaista vastaan? Onko se nyt alkuyöstä vai huomenamulla.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Smith vie tämän, hänellä on huipputekniikka ja ulottuvuus puolellaan ja erittäin nopea etukäsi.
        Jos vain kunto ja jalat kestää niin Usykillä voi jauhaa pikemminkin Canelon muuusiksi ja turhauttaa tämän.
        Kuka tietää millon suomen aikaa näkee GGG, n matsin puolalaista vastaan? Onko se nyt alkuyöstä vai huomenamulla.

        """""Jonkun aikaa Smith kestää mutta Canelo jauhaa miehen muusiksi, Smith kuulemma lähti noi isoon otteluun turhan lyhyellä varoitusajalla, ammattinyrkkeily,net ilmoitti."""""


        Arvasin oikein. Ehkä Smithin lyhyt valmistaumisaika näkyi tuossa. Eväitä oli kyllä, mutta ei jaksanut olla taitojensa kanssa aktiivinen. Iskuja perille Caneloon olisi pitänyt tulla 60-70% enempi. Tuli mieleen, että mitähän tuo Alvarez nappailee kun miehen naamassakaan ei näkynyt taaskaan niinkuin ei olisi yhtään lyöntiä ottanut, eikä edes näy väsyvän ollenkaan, samanlainen naama kun lopussa kun otteluun lähtiessä. Onhan se kärynnyt 2 kertaa ennenkin.

        Eipä saanut Smithiä ulos lyötyä mikä varmaan harmittaa, Smith otteli kyllä hyvin vaikka lopussa alkoi kunto loppumaan kun ei saanut Caneloa pysähtymään.

        Ei muutako Bivolia ja Beterbieviä haastamaan kun pituuserokaan ei haittaa.
        Siitähän kommentaattorit puhuivat.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kysymys muille miehille

      Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss
      Ikävä
      121
      6942
    2. Kohta katson sun kuvaasi

      ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa
      Ikävä
      24
      3797
    3. VOI TÄTÄ ILON

      JA ONNEN PÄIVÄÄ 😂
      Tuusniemi
      186
      2615
    4. Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan

      Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a
      Maailman menoa
      287
      2510
    5. Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi

      jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?
      Ikävä
      196
      2121
    6. Kaipaisin nyt kosketusta

      jota ei koskaan ole ollut. Saisinpa tuntea kätesi niskallani ja silittelemässä päätäni. Sulaisin varmasti siihen.
      Ikävä
      10
      1976
    7. Martinan bisnekset rajusti tappiolla

      Seiska 28.7: nousukiito katkesi, yritykset C-luokkaa.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      300
      1830
    8. Mitkä yleiset huonot tavat ihmisillä ärsyttävät sinua ?

      Aloitukseen saa vapaasti purkaa tuntojaan. Itseäni hiukan kiusaa, kun saman talon asukkaat eivät vastaa tervehdykseen.
      80 plus
      135
      1421
    9. Tiedätkö mitä kaivattusi harrastaa?

      Minä en tiedä.
      Ikävä
      72
      1336
    10. Metsa Man Extra kanava toimii hyvin

      ja sieltä voipi kahta vanhoja vitejoita pahimpaan puutteeseen. Peukalot ylös.
      Tuusniemi
      27
      1315
    Aihe