En tykkää miehistä jotka vaan äheltävät päälläni etsien lettuani ja roiskivat lemmenaineensa reisilleni.
Onko sulla mies kokemusta naisista?
Anonyymi
24<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 24
Vanhimmat
Ei ole kokemusta kuin miehistä.
On kokemusta, miksi kysyt?
Yhdestä naisesta on.
Yksi pidempi parisuhde oli, sen aikanakin taisin käydä kerran vieraissa? sitten sen päätyttyä aloin käyttäytymään holtittomasti. Joka viikonloppu oli eri nainen kainalossa, joskus useammln sama? Voin sano että on kokemusts.
Joskus häntäheikiksi ja huoraksi kutsuttu, tosin en tiedä siihen syytä.
Jaha, joku sai viimein sontaluukkunsa auki.
Sitähän sinä harhainen pakkomielteinen ressukka olet odottanut viimeiset, montako tuntia liene. Paitsi, että kun aloittaja ei edes ole se pakkomielteesi kohde. Elämä on julmaa. Voimia.
Älähdyksestä päätellen osui. Mieheen.
Täysin samaa mieltä. Toinen joutui jo puolille öin pakkomielteen kohteensa oletettuja kirjoituksia etsimään, eikä vieläkään osunut. On se isolla iitalla taas rankkaa.
Nykymiehillä on kokemusta ainoastaan toisistaan.
Jaaha, niska-perseote on taas paikallaan.
Satoja naisia on ollut. Panen sieluni kyllyydestä.
Sonnisukua taiat olla.
Minä en tykkää ylimielisistä naisista. Jotka pyrkii olemaan naisena tilanteen herrana. Päällepäsmäri on aina inhokki.
Kohdallani minun on vaikea sanoa miehenä juuri mitään naisista julkisesti taikka anonyymisti, naisesta josta pidäntykkäänihastelen on paras omana itsenään juuri.
Kuulostaa tämä aloitus kyllä peräöllölän uolevin kirjoitukselta, eikä ainakaan naisen😅
Niinpä. Nainen osaa kyllä ohjata koneen kiitoradan päähän niin että matkustajat poistuvat jalat kuivina putken kautta suoraan tax freehin.
Niin, totta ohjauksella ei mene reisille tai yleisesti ottaen sinne päinkään
Kaukolennoilla mieluusti naisen toivoisin olevan puikoissa..
Ei koske sinua pavi aani
Hevosesta paviaaniksi muuttui hän. tänks.
Joo oon nähnyt aikuisten-elokuvista miten se tehdään. Oon valmis aktiin kanssasi.
Sitä ei uskoisi mies kun on tarve kirjoitella näitä apariprovoja.
Liekö mies tahi nainen tarve on kirjoitella hänellä tänne.