Hyvä/paras ilmainen kovalevyn tiedostojen palautus softa?

Kerro mitä softaa suosittelet tiedostojen palautukseen kovalevystä.
Pitäisi olla ilmainen ja voi olla Win tai Linux pohjainen.
1111
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ulkoinen kovalevy jossa varmuuskopio. Niitä tietoja jotka on poistettu ja niistä ei ole varmuuskopiota ei kannata palauttaa koska nehän eivät ole millään tasolla tärkeitä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kerro mitä softaa suosittelet tiedostojen palautukseen kovalevystä.
Pitäisi olla ilmainen ja voi olla Win tai Linux pohjainen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu