Korona ilmestyy juuri nyt kun tuhon planeetta on horoskooppi kartassa juuri tietyssä kohtaa. Samoin musta surma, espanjan tauti yms. Espanjan tauti lähti USA joka on klodaali hiekka laatikkom korona Kiinasta, joka on iso saastuttaja. Kaikki nämä ovat lähteneet juuri klobalisaation aikaan.
Monoliitit löytyvät nyt kun korona jyllää, ja monoliiteistähän on kerrottu esim simpsoneissa ja se kirja 2001 space Odyssey. että monoliitit nopeuttaa evoluutiota. Monoliitit ovat kehittyneen sivilisaation luomus. Ja monoliittejä viedään pois, NASA piilottelee monoliittejä Area 52 nimisessä paikassa ei Area 51, area 51on vain hämäys oikeasti kaikki tapahtuu Area 52. Alienit ufot yms. Ja kun mentiin ekaa kertaa avaruuteen astronautit eivät nähneet jumalaa pilvien päällä. Oikeasti jumala on toisessa Galaxissa. Miten muuten jos olisi vain me niin kain kun lähti pois niin tuli toinen kanssa vastaan, he ovat tulleet pystytään monoliitit. Eikä ole ihme että nyt on noussut henkisyys ihmisten joukossa. Maailman hallitus joka yrittää orjuuttaa meidät kehittää rokotteet ja laittaa niihin pien metallia että meitä voitaisiin ohjata 5gn avulla, että me ei valaistuttaisi. Monoliitit vie meidät eteenpäin evoluutiossa että päästään nopeammin toiseen Galaxiin jumalan luo, päästään me toki Myös kuoleman jälkeen mutta voidaan päästä Myös eläessämme avaruus aluksella. Ei kylläkään päästä heti kuoleman jälkeen vaan synnymme useaan otteeseen ehkä noin 7elämää. Ja sitten takaisin kotiin toiseen Galaxiin jumalan tykö.
Ensin olemme Jumalan luona toisessa Galaxissa ja halukkaat pääsevät kokemaan tämän maallisen maailman ja täältä pääsemme vielä takaisin jumalan tykö. Ja syy miksi kannabis ja muut spyko aktiiviset aineet ovat kiellettyjä on että lääketiede ei mene nurin.
Kuka on oikeasti parantunut lääkärin ja lääkkeiden avulla, leikkauksia ja muita isoja juttuja pois lukien. Jos menet lääkäriin ne määrää lääkkeen joka hoitaa oireet ja tuo sivu oireita jotka taas hoidetaan lääkkeillä ovara pyörä jatkuu. Jokainen hoidettu potilas on menetetty bisnes. Yrtit ja marjat ja muu luonnon lääkintä on parasta hoitoa sairauksiin.
Koronan, monoliittien, universumin ja Jumalan yhteys
Anonyymi
0
57
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh432967Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta602879- 422333
- 311833
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘251689Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa711619- 481566
- 361236
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä771235- 791060