Ootte liian vanhoja nukkumaan vierekkäin

Anonyymi

Matti heräsi siihen, että tunsi käden koskettavan pippeliään. Se oli Elina, joka nukkui hänen vieressään. Elina yritti laittaa Matin kovaksi mennyttä pippeliä pyllyynsä. Matti tunsi että se meni jonnekin.

Elina otti käden irti ja alkoi työntää pyllyään Mattia päin. Elina liikutteli itseään. Matista tuntui hyvältä. Elina hengitti raskaasti. Matti alkoi nykiä ja tunsi että tapahtui se mikä ennenkin oli käynyt. Että pippelin päästä tulee vaalea tippa.

Kun Matilla tapahtui se, Elina oli liikkumatta. Nyt Elina alkoi taas liikkua. Se ei ollut kova enää. Matti kääntyi, että se lähti sieltä pois.

***

- Mää pois eestä, Elina sanoi Matille, joka oli karsinassa Elinan vieressä, tai painan sinun pään miun tissien välliin, Elina sanoi ja katsoi suu raollaan hymyillen Mattia. Matti katsoi Elinan mekon rintamuksen alta pulloittavia tissejä. Matti lähti.

***
Eräänä aamuna kun Elina nousi sängystä, emäntä sanoi.

- Työ ootta jo liian vanhoja nukkummaan vierekkäin. Elina saat mennä aittaan nukkumaan, kyl siel jo tarkennee.

***
Sie saat panna minnuu, jos sie hallut, Elina sanoi kun he olivat niityllä kokoamassa heiniä. Muu väki oli lähtenyt. Tuommoset kauniit ruskeet silmäthii siul on.

- Oot sie pöljä, enkö minä oo siun mielestä nätti, Elina sanoi ja painoi olkavarsillaan rintojaan niin että ne tulivat eteen. Tiäät sie, että isäntä halluis panna minnuu, se on käyny minnuu käsiksi jo monta kertaa. Navetassahi se aina kourii ja painautuu minnuu vasten. Hammeitahi hää on yrittänt nostella,mutta mie oon painant sen käet alas.

- Mut sie oot niin kaunis poika, tollaset suuret ruskeet silmäthii siul on, Elina sanoi ja alkoi vääntäytyä Matin päälle. Matti alkoi rimpuilla pois ja siitä tuli kunnon painiottelu. Elina oli Mattia vanhempi ja Matti oli pienikokoinen. Elina pääsi Matin päälle ja istui kahareisin tämän rinnan päällä. Matti riuhtoi hetken mutta oli sitten ihan hiljaa ja piti silmiään kiinni.

Elina meni ylemmäs ja Matin pään tuli Elinan haarojen väliin.

Elina liikutti lantiota niin että hänen paikkansa hieroutui Matin kasvoja vasten. Matti ei meinannut saada henkeä, mutta ei rimpuillut. Elina nousi, otti housut pois ja meni kiiruusti samaan paikkaan. Elina hieroi vulvaansa Matin naamaan, joka meni märäksi. Matti ei ollut saada henkeä. Elina nousi hieman.
- Nuole Elina sanoi.
Matti nuoli niin kuin kissa.

Matti pyyhki kasvojaan heiniin ja meni lähellä olevan Järven rantaan pesulle. Hänen kikkeliä kivisti.

***
Elina juoksi horsmien takana takaisin saunalle.

- Paa minnuu, noppeesti enenn ku kukkaan tullee, Elina sanoi ja asettautui lauteita vasten. Elina nosti yömekkoansa.
- Miten, Matti kysyi.
- Siitä vaan tuut miun taakse, silleen just. Älä hättäile, mie laitan sen.
- Ei niin noppeesti. Kuultiko!.

Isäntä katsoi saunan ikkunasta. Hän hipsi pois.

***
- Päästäs Elina sisälle, minulla on asiaa, isäntä sanoi aitan oven takana.

-Mitä asiaa, sano siinä.

- Ois parasta päästää, muuten mie sanon emännälle mitä työ teitte saunssa Matin kanssa, ja siun pittää sitten lähtee talosta.

Elina aukaisi oven. Isäntä tuli sisälle ja nai Elinaa.

***

Ylistalon renki, Taavi, oli kuuluisa suuresta mulkustaan. Isäntä olisi halunnut nähdä kun renki nai Elinaa.
- Annat Taavin naia ihtees.
- Se hevosen mulkku ei koskee minnuu.

Jos et anna, mie sanon Emännälle mitä teitte Matin kanssa saunassa ja siun pittää lähtee taipaleelle.

***
Isäntä ja Taavi olivat aitassa. Elina oli kontillaan sängyssä, tytön vaalea perä häämötti sinisessä hämärässä. Taavi oli valmiina. Tottunein elkein Taavi ohjaili tyttöä. Painoi tämän polven yhteenä ja rintakehän petiä vasten.
- Ai sattuu, Elina sanoi.
Isäntä katseli ja tyydytti itseään.
Alkoi kuulua mässähtely kun Taavin nivuset läpsivät Elinan pakaroita vasten. Se oli kokonaan sisällä.

2

4759

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Pidän kyllä. Varsinkin Elinan ja Taavin kohtaaminen kun Isäntä katsoo. Historiallinen juttu. Nyt on vaan osastopäälliköitä.
      Jatko olisi kiva lukea.

    • Anonyymi

    Ketjusta on poistettu 18 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kaipaatko sinä

      Yhtään meidän katseita
      Ikävä
      204
      2368
    2. Törkeä eläinsuojelurikos Sonkajärvellä

      Pohjois-Savossa Sonkajärvellä noin 40 kissaa ja reilut 10 koiraa on jouduttu lopettamaan kaltoinkohtelun vuoksi, kertoo
      Sonkajärvi
      40
      1582
    3. Jotkut ihmiset pelkäävät syöpää sairastavaa

      On hauskaa, kun kertoo jollekin, että "minulla on syöpä". Jotkut käyttäytyvät kuin se olisi tarttuva tauti. Eivät uskall
      Sinkut
      135
      1232
    4. Lavrov suivaantui Stubbille perustellusti.

      Lavrov perusteli suivaantumistaan tosiasioilla Suomen tarinasta sotiemme jälkeen, tutkija Tynkkynen ja pankkihenkilö Sol
      Maailman menoa
      288
      1028
    5. Se ei ihan oikeasti vaatisi kuin yhden

      Tekstiviestin... Jos rakastat minua vielä toivoisin että laittaisit minulle viestiä. Rakastatko? Oletko oikeasti niin pe
      Ikävä
      56
      972
    6. Sukupuolia on vain kaksi- kohukassista tuli kova tuomio perheenisälle oikeudessa.

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/4d4db0d9-4dda-4ba6-a699-25d725683ad6 Miten näin normaalista kassissa olevasta tekstis
      Maailman menoa
      296
      940
    7. Kääminsä polttanut taksi suomussalmella

      Vieläkö sillä hermonsa menettäneellä hulluja ylinopeuksia ajavalla asiakkaansa haukkuvalla( jos ajat paska kyydin hänen
      Suomussalmi
      20
      912
    8. olisit voinut mies edes

      Pyytää anteeksi 🙏🫶
      Ikävä
      55
      906
    9. Jorma Uotinen avaa sanaisen arkkunsa TTK-miesparista ja koko uudistuksesta: "Sehän on..."

      Tanssii Tähtien Kanssa -parketilla nähdään ensimmäistä kertaa Suomessa tanssiparina miespari kauden alusta asti. Mikko S
      Tanssii tähtien kanssa
      19
      774
    10. Aina ku nään sun kuvan

      Tekis mieli kirjoittaa viesti: Moi kulta, on ikävä❣️🤗 ihan noin vain, lyhyt ja ytimekäs 😁🤭
      Ikävä
      58
      763
    Aihe