Vuotoa kp 25+/34??

Hei, minulla on kierto aina siina 32-34 vaiheilla, nyt kuitenkin on tullut vuotoa jo noin 3 paivaa veskissa kaydessa jne, ei siis paljoa mutta ihan selvaa kirkasta ja limansekaista (anteeksi!!;) enka tieda mita se on? Kuukautiset eivat viela ala pitkaan aikaan. Osaako kukaan neuvoa kiitos???
2414
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Minullakin on joskus juuri tuollaista suht kirkasta välivuotoa. Kuukautiset alkavat sitten kuitenkin normaaliin aikaan. En minäkään oikeasti tiedä mitä tuo on ja miksi. Ehkä pitäisi hakeutua lääkäriin kyselemään...

Äänestä
  • Sehän on valkovuotoa, se on ihan normaalia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Apua.. kirjoitti:

Hei, minulla on kierto aina siina 32-34 vaiheilla, nyt kuitenkin on tullut vuotoa jo noin 3 paivaa veskissa kaydessa jne, ei siis paljoa mutta ihan selvaa kirkasta ja limansekaista (anteeksi!!;) enka tieda mita se on? Kuukautiset eivat viela ala pitkaan aikaan. Osaako kukaan neuvoa kiitos???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu