Toyotalle laatu on

kaikki kaikessa ja tyytyväinen Toyotan omistaja myös, sekä tekninen etumatka kilpailijoihin joita ei kyllä oikein voi kilpailijoiksi kutsua kun ne ovat niin huonoja kuten nämä itä-blokin kulkuvälineet.
11<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Toyota on aina parasta, luotettavinta, mukavinta, arvostetuinta, kadehtituinta mitä voi rahallaa saada.

Äänestä

Miksi Toyota ruostuu pahiten, on meluisin, avustimet ei toimi, airbagit paukkuu, turvavyöt aukeilee, ajoltaan kehnoja, tässä pieni pintaraapaisu säästöohjelmien tuomasta ilosta kaikille Toyotan omistajille.

Äänestä

Voi ressukoita. Ihan sääliksi käy. Puhuvat Toyotasta ja autosta samassa jutussa. Ne ovat kaksi aivan eri asiaa. Riisikuppi slaavilaisin kolhoosimaustein on riisikuppi ja auto on auto.

Äänestä
  • Tiesithän että Toyota voitti kolhoosikopperot, ranskanpastillit ja saksanmarkat kirkkaasti TM Talvitestissä. Ota poika kinkkua lohdutukseksi.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Tiesithän että Toyota voitti kolhoosikopperot, ranskanpastillit ja saksanmarkat kirkkaasti TM Talvitestissä. Ota poika kinkkua lohdutukseksi.

    Se olikin ainoa vertailu missä Toyota on pärjännyt. Tosin 0,1 pisteen erolla ja kun painotus oli lämmityslaitteen nopeudessa. Jarrut oli taas surkeat ja melua liikaa ym.
    Corolla on tuon jälkeen vertailtu Golfiin, Focukseen ja Mazda 3:een ja Corolla jäi tutusti viimeiseksi.

    Äänestä

Laitoshoirokki spammia palsta täynnä. . Täällä pitää vajuukin taas Joulukin spammata. . Tää hoirokin elämää. . kohta miljoona spammii. . miljoona. . miljoona spammii postannu. .Tuhansia solvauksia. . satoja törkeitä kunnianloukkauksia.. Tällaista sallii suolen ylläpito. . ROOOOOL RÖÖÖÖÖÖÖL SPAAAAAM. . VIIIHRETTÄ VAJUUUKEIL. . TRÖÖÖL

Äänestä
  • Sitähän tuo sinun ulosantisi on.

    Äänestä

  • Suolen yllä pito sallii totuuden toyotasta joka on negatiivista.

    Äänestä

Parasta mitä Toyotan ostaja rahoillaan saa.

Äänestä
  • Eli ei mitään..

    Äänestä

Oli kesä oli Tojo
Oli kesäTojo Tojo Tojo
Oli kesäTojo Tojo Tojo
Oli kesäTojo vaaleenpunainen

Oli Tojo oli kesä
Oli Tojo kesä kesä kesä
Oli Tojo kesä kesä kesä
Oli Tojo kesä auringonpaisteinen

Oli pipo oli Tojo
Oli Tojo pipo pipo
Oli Tojo pipo pipo
Oli Tojo pipo villakankainen

Oli kesä oli Tojo
Tuli ylämäki kesä Tojo
Ylä ylämäki Tojo hyyty Tojo hyyty
Ylä ylämäkeen moottori laukesi

Oli mäki tuli hiki
Tuli Tojo hiki mäki Tojo
Tuli Tojo hiki mäki Tojo
Tuli mäki hiki pinnani kuumeni

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

kaikki kaikessa ja tyytyväinen Toyotan omistaja myös, sekä tekninen etumatka kilpailijoihin joita ei kyllä oikein voi kilpailijoiksi kutsua kun ne ovat niin huonoja kuten nämä itä-blokin kulkuvälineet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu