Kenen hintikassa havunneula

Anonyymi

Kellä havunneula hintikassa?

7

56

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      He sulla itselläs havunneula hintikassas, hyvin kaunis näyttää olevankin. Hyvää Joulua ja Onnelista 2021v -sinullekkin 🎄

      • Anonyymi

        Taitaa se havun neula oll Hintikalla itsellään.


    • Anonyymi

      Hintikka terveen näköinen keski-ikäinen äippä, mies ja ihanat lapset, mutta silti pitää aivan liikaa huorata somessa. Kyllä me jo vähemmällä uskomme, että kaikki on ihanaa, mies, lapset ja elämä, mutta tuo alkaa arsyttää, kun liika on todellakin liikaa. Tekohymyirvistys naamalla ja senkin ajan minkä somettaa voisi olla niiden ihanien lasten ja rakastavan miehensä kanssa. Sairaalloista tuo esiin tunkeminen - tekee vain hallaa itselleen, kun kansalaiset ärsyyntyy tyrkyttämisestä.

      • Anonyymi

        Juuri näin, hyvä kommentti.


    • Anonyymi

      Hintikka jatkuvasti näkösällä, julkisuusriippuvainen. Itse höösää somessa milloin mitäkin onnenkukkaa esittelemässä ja sitten närkästyy jos kaikki ei tykkää.
      Tuo sais poistua julkisuudesta tekohymyineen.

      • Anonyymi

        Riittäisi kyllä nyt tätä Hintikkaa, typerä muija, kanava vaihtuu heti, samaten, kuin jos Ile miehensä ilmestyy ruutuun. Ei vaan kestä katso ja kuulla !!!!!


    • Anonyymi

      Uusi ohjelma: Laulu rakkaudelle, saattaisi olla ihan katsottava, mutta se pilattu Hintikalla! Ajattelin katsoa, mutta jos ärsyttää Hintikka niin kanava vaihtuu oitis.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hyvää iltaa!

      Mikä on päivän viisaus?
      Ikävä
      16
      457
    2. Näytät kivalta kun nukut

      *zoomaa palohälyttimen kameraa*
      Ikävä
      10
      412
    3. Haittaako jos

      kaivattusi käy tosi usein pissalla ja/tai kakalla?
      Ikävä
      16
      347
    4. Arvaa mitä mies

      Aion pilata elämäsi totaalisesti. Kyllä, totaalisesti.
      Ikävä
      3
      341
    5. Mies mä oon ihan helppo

      Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...
      Ikävä
      13
      206
    6. Hyvää yötä

      Janne niminen mies🥰
      Ikävä
      1
      103
    7. "MITES POLIITIKKOMME RUOKKIVAT SUOMEN KANSAN?"!!!

      "KOKAIINILLAKO?"!!!
      Maailman menoa
      0
      90
    8. Mies olen aika erakko nykyään

      Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä
      Tunteet
      0
      90
    9. Kuinka moni palstalaisista on näin hyvässä kondiksessa

      76-vuotias rokkari Rick Springfield esittelee elämäntyyliään : https://www.youtube.com/watch?v=GbxHuNy6d68
      70 plus
      3
      67
    10. Olet onnellinen sinkku

      Näin se on nähtävä.
      Ikävä
      1
      61
    Aihe