Kenen hintikassa havunneula

Anonyymi

Kellä havunneula hintikassa?

7

66

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      He sulla itselläs havunneula hintikassas, hyvin kaunis näyttää olevankin. Hyvää Joulua ja Onnelista 2021v -sinullekkin 🎄

      • Anonyymi

        Taitaa se havun neula oll Hintikalla itsellään.


    • Anonyymi

      Hintikka terveen näköinen keski-ikäinen äippä, mies ja ihanat lapset, mutta silti pitää aivan liikaa huorata somessa. Kyllä me jo vähemmällä uskomme, että kaikki on ihanaa, mies, lapset ja elämä, mutta tuo alkaa arsyttää, kun liika on todellakin liikaa. Tekohymyirvistys naamalla ja senkin ajan minkä somettaa voisi olla niiden ihanien lasten ja rakastavan miehensä kanssa. Sairaalloista tuo esiin tunkeminen - tekee vain hallaa itselleen, kun kansalaiset ärsyyntyy tyrkyttämisestä.

      • Anonyymi

        Juuri näin, hyvä kommentti.


    • Anonyymi

      Hintikka jatkuvasti näkösällä, julkisuusriippuvainen. Itse höösää somessa milloin mitäkin onnenkukkaa esittelemässä ja sitten närkästyy jos kaikki ei tykkää.
      Tuo sais poistua julkisuudesta tekohymyineen.

      • Anonyymi

        Riittäisi kyllä nyt tätä Hintikkaa, typerä muija, kanava vaihtuu heti, samaten, kuin jos Ile miehensä ilmestyy ruutuun. Ei vaan kestä katso ja kuulla !!!!!


    • Anonyymi

      Uusi ohjelma: Laulu rakkaudelle, saattaisi olla ihan katsottava, mutta se pilattu Hintikalla! Ajattelin katsoa, mutta jos ärsyttää Hintikka niin kanava vaihtuu oitis.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      257
      4590
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      131
      2993
    3. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      41
      2762
    4. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      75
      1749
    5. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      106
      1594
    6. Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?

      Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn
      Maailman menoa
      28
      1493
    7. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      55
      1334
    8. Kehtaisitko näyttäytyä

      kaivattusi seurassa?
      Ikävä
      93
      1245
    9. Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!

      Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En
      Maailman menoa
      208
      1116
    10. Missä kunnassa kaivattusi asuu

      Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
      Ikävä
      47
      1109
    Aihe