Tarkistelkaa ELISAN laskut huolella, LASKUTTAVAT MITEN sattuu ja MITÄ sattuu..
PÄÄOSIN NE ON OLLEET VÄÄRIÄ SUMMIA MITÄ ON TULLUT:
AINAKIN YRITYSPUOLELLA TARKISTAKAA IHMEESSÄ LASKUT ETTÄ ON OIKEIN.
Ilmeisesti sopimusten tekijä-henkilöt ovat provikkapalkalla ja tekevät itselleen
mieleiset laskutussopimukset/hinnat (KAKSI KERTAA EREHTYNYT ELISAAN)
VÄÄRIÄ LASKUJA TULEE SOLKENAAN.......
2
363
Vastaukset
- Anonyymi
SUOMEN LAISSA AUKKO. VÄÄRIÄ LASKUJA SAA LÄHETELLÄ MIELIN MÄÄRIN. Eli aina kannattaa yrittää, josko joku maksaisi vähän, tai vähän enemmänkin ylimääräistä. Toimintaa harjoitetaan jo valtiotasolla. Eniten tätä pskaa tarjotaan niille jotka heikommassa osassa, koska he eivät ehkä tajua tai osaa tai jaksa pitää puoliaan. Kun pyydät/vaadit oikaisua laskuun, sinut itsesi väsytetään todisteiden hankkimisella. Herätkää suomen kanssa! Kiltteyden, ja sievistelyn aikakausi on nyt ohi… Tätä lammaskatrasta paimentaa enää ainoastaan sudet. Jos haluatte selvitä, pitäkää huolta asioistanne ja muistakaa että valtio ei teistä välitä pskan vertaa.
- Anonyymi
Elisa,Dna ja Telia sama laskuntekijä Klovni.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain32412036Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-15611137Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2736498Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.2405278Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom1813757- 1743578
L/OVER ikuisesti minun
Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin552603Mitä voisit miehenä tehdä?
Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä3292010Purra vaatii: Työvelvoite maahanmuuttajille ja kantasuomalaisille pitkäaikaistyöttömille
Jos Perussuomalaiset ja Kokoomus ovat seuraavan hallituksen kaksi johtavaa puoluetta, on suomalaisille pitkäaikaistyöttö1141981Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov121864