ei liity sinuun mun huonot fiilikset.. Ilmeisesi käsitit jotain väärin. :(
Mulla on kotona vaikeaa
9
115
Vastaukset
- Anonyymi
Varatut kun sekoilee, niin ei siinä koskaan käy hyvin
- Anonyymi
en ole varattu. tarkoitin kodilla lapsuuden kotia.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
en ole varattu. tarkoitin kodilla lapsuuden kotia.
Ikävä kuulla. Aina se perhe ei ole paras. 😞
- Anonyymi
Täällä ei kukaan muu sekoile, kuin sinä.
Tuo sinun pakkomielteesi varattuja kohtaan ei kuulu joka ketjuun...tai oikeastaan se ei kuulu kenellekään muulle, kuin itsellesi.
Sinä et tunne muiden tilannetta, ja näyttää, ettet ihan tunne omaasikaan.
- Anonyymi
Tää aloitus voisi olla multa t:kohtalotoveri
- Anonyymi
Älä selitä, sääli itteäs vaan! Älä syytä muita.
- Anonyymi
Tai siis kyllähän mulla ikäväkin on, sinua mutta noin muutoin..
- Anonyymi
Eikö hän ollutkaan täydellinen ja aina hyvällä tuulella, skippaa ihmeessä. Täältä löytyy varmasti paljon kivempia tapauksia. Aloittajalle voimia.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eikö hän ollutkaan täydellinen ja aina hyvällä tuulella, skippaa ihmeessä. Täältä löytyy varmasti paljon kivempia tapauksia. Aloittajalle voimia.
Kiitos :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",175093Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1012321- 1352008
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee481878Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171670"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!551276Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu117947Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää48841Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.303831Kaupungin yt
Honkolan tai hietaman koulu suljetaan. Säästölistalle on nostettu muun muassa Honkolan tai Hietaman koulun toiminnan l24654