ei liity sinuun mun huonot fiilikset.. Ilmeisesi käsitit jotain väärin. :(
Mulla on kotona vaikeaa
9
90
Vastaukset
- Anonyymi
Varatut kun sekoilee, niin ei siinä koskaan käy hyvin
- Anonyymi
en ole varattu. tarkoitin kodilla lapsuuden kotia.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
en ole varattu. tarkoitin kodilla lapsuuden kotia.
Ikävä kuulla. Aina se perhe ei ole paras. 😞
- Anonyymi
Täällä ei kukaan muu sekoile, kuin sinä.
Tuo sinun pakkomielteesi varattuja kohtaan ei kuulu joka ketjuun...tai oikeastaan se ei kuulu kenellekään muulle, kuin itsellesi.
Sinä et tunne muiden tilannetta, ja näyttää, ettet ihan tunne omaasikaan.
- Anonyymi
Tää aloitus voisi olla multa t:kohtalotoveri
- Anonyymi
Älä selitä, sääli itteäs vaan! Älä syytä muita.
- Anonyymi
Tai siis kyllähän mulla ikäväkin on, sinua mutta noin muutoin..
- Anonyymi
Eikö hän ollutkaan täydellinen ja aina hyvällä tuulella, skippaa ihmeessä. Täältä löytyy varmasti paljon kivempia tapauksia. Aloittajalle voimia.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eikö hän ollutkaan täydellinen ja aina hyvällä tuulella, skippaa ihmeessä. Täältä löytyy varmasti paljon kivempia tapauksia. Aloittajalle voimia.
Kiitos :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin2183174Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.3072774Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.751798Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa
Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e551705Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?421575- 1221366
MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,101300Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee171270Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.4221260- 1051259