Ei sussa ollu mitään miestä..
S-mies....
8
108
Vastaukset
- Anonyymi
Kuulitkos? Eikä ole vieläkään !!
- Anonyymi
Eikö ole. Jokainen kirjain mitä kirjoitin lapsesta on totta. Mä en ikinä anna kenenkään pahoittaa hänen mieltä tai vaarantaa turvallisuutta keinoja kaihtamatta pidän lupauksen ja sinun apuna olen vain lapsen takia en muista syistä.
- Anonyymi
Sanoo tuntematon.
Ei ole arvoa sinussa.
Mustis.
Lopeta ajoissa. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sanoo tuntematon.
Ei ole arvoa sinussa.
Mustis.
Lopeta ajoissa.En lopeta
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
En lopeta
Kerro edes miksi olet mustis? Olen vähän huolestunut.
- Anonyymi
Kihlattuni on kyllä erimieltä.
- Anonyymi
Millainen kihloissa oleva mies kirjoittelee tänne?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Millainen kihloissa oleva mies kirjoittelee tänne?
Viihdettä pitää olla 👍
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1492189
- 1211485
Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan
Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v3371299Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?
Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni671214Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!
https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro1401200IS: Väitöstutkimus - Pyöräilybuumi oli pelkkä kupla!
Pyöräilybuumista paljastui karu totuus Väitöstutkimuksen mukaan suuri suomalainen pyöräilyrenessanssi olikin vain pelkk31191- 1411179
- 491119
Turussa Varissuolla bussikuski ajoi lapsen yli lapsi kuoli
Poliisi " Epäilee " kuskia törkeästä liikenneturvallisuuden vaarantamisesta ja törkeästä kuolemantuottamuksesta.1581043- 701004