Ei sussa ollu mitään miestä..
Vastaukset 8
- Anonyymi
Kuulitkos? Eikä ole vieläkään !!
- Anonyymi
Eikö ole. Jokainen kirjain mitä kirjoitin lapsesta on totta. Mä en ikinä anna kenenkään pahoittaa hänen mieltä tai vaarantaa turvallisuutta keinoja kaihtamatta pidän lupauksen ja sinun apuna olen vain lapsen takia en muista syistä.
- Anonyymi
Sanoo tuntematon.
Ei ole arvoa sinussa.
Mustis.
Lopeta ajoissa. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sanoo tuntematon.
Ei ole arvoa sinussa.
Mustis.
Lopeta ajoissa.En lopeta
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
En lopeta
Kerro edes miksi olet mustis? Olen vähän huolestunut.
- Anonyymi
Kihlattuni on kyllä erimieltä.
- Anonyymi
Millainen kihloissa oleva mies kirjoittelee tänne?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Millainen kihloissa oleva mies kirjoittelee tänne?
Viihdettä pitää olla 👍
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Metsamanin muru kissa kuollut
Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars1071317Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin
Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.137804Kysymys
Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois197740Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su47707Töysä otsikoissa
Töysässä takavarikoitu kaksi luvallista käsiasetta ammuskelun jälkeen!Näin media uutisoi!32695- 69682
- 47630
Tapailtaisko nainen
Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä59555Mistäkö haaveilen
Tällä hetkellä. Siitä, että kohtaamme, vetovoima on jäljellä ja saisimme olla aivan kahden, ei tarvitsisi välittää mistä29541Kuinka hyvin kestäisit?
Oletko miettinyt, että mitä jos olisit pyöreä pullukka ja vielä ruma niin kestäisitkö vai masentuisitko?102530