että menee samoilla suruilla sulta sitten hyvästitkin vielä,? Ei ollut ehkä mikään maailman paras hetki :( :(
Ajattelitko sä
16
83
Vastaukset
- Anonyymi
Huomasin että ihminen jota ajattelen ei taida olla kovin otettu huomiostani, jota en edes tajunnut hänen huomanneen. Siksi se viesti toisaalla. En halua kenellekään tunnetta että olen joku pakkomielteinen stalkkeri. Mun on nyt tultava järkiini tässä haaveilussa. Joten ei huolta jos sitä viestiä tarkoitit, en ole varmaan sinun hän. Harmi että sulla on huono hetki. Toivottavasti ei mitään vakavampaa. Jaksamista. Kyllä asiat aina järjestyvät.
- Anonyymi
Ei minulta ainakaan hyvästit.
- Anonyymi
Yksinkertaisesti: me ei sovita toisillemme.
- Anonyymi
😢😢
- Anonyymi
Ja sä teet tuollaisen päätelmän siitä silloin kun mä olen äärimmäisen surullinen ja väsynyt 😭
- Anonyymi
Asia selvä 😥
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Asia selvä 😥
Minustakin snif :(
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ja sä teet tuollaisen päätelmän siitä silloin kun mä olen äärimmäisen surullinen ja väsynyt 😭
Vaikka minulla päätelmiä on niin en ole niitä vielä julki tuonut, Sinulle ensimmäisenä tietysti.
- Anonyymi
Aito laita viesti :)
- Anonyymi
Lapsuudessa lumihiutaleet
olivat pieniä timantteja
Taivas täynnä tuhansia silmiä
Enkeli matkallaan maalasi
höyhenet ikkunaan
ja minä
pakkasyönä rappusilla
en osannut kuin ihmetellä
kuinka paljon minulta onkaan
jäänyt näkemättä. (lainarunot ikuistaa netti)
...sanaton on sydämeni kieli...joulun loppua ja illan jatkoa...🙂
- Anonyymi
Havaijilainen "mantra" -
Olen pahoillani
Kiitos
Anna anteeksi
Rakastan sinua.
Käyttökelpoinen moneen tilanteeseen ja kipuun, suhteessa itseen ja toiseen.- Anonyymi
Ounastellut ja aavistellut , nou hätä mää kekkasi ;)
Jukaksi kutsuttaman ;)
- Anonyymi
kyllä olikin oikein ihana joululahja 😢😢😢😢
- Anonyymi
Jos lahja on juuttunut johonkin esimerkiksi sohvalle ?
- Anonyymi
En kirjoittele muualla kuin täällä. Se on joku muu.
- Anonyymi
Kätsy ajatus kertakaikkisesti. https://youtu.be/r0NNh12Ry00
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,1504877Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut813556SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt312553SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het402233Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä762080Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan632013Mitä saa sanoa?
Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja851983Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?231981Onko olemassa miehiä, jotka haluavat yhteydenpitoa?
Silloin tällöin viestiä, puntarointeja arkielämästä, ikäänkuin pientä viihdettä ilman sen kummallisempaa. Tällaista miet191458Mitä Trump itse pitäisi siitä, jos häntä solvattaisiin
Kuten hän solvasi muita mm. Macronia? Kyllä ei huumori enää kukkisi. White house on nykyään pelkkä vitsi vain, ei mitään991272