Sairas seksuaalisuus

Anonyymi

Tervehdys kaikille.

Nyt seuraa raadollista tekstiä.

Olen 18-vuotias nuori mies, joka on kärsinyt epäterveistä seksuaalisista fantasioista jo muutaman vuoden ajan.

Minkäänlaisia seksuaalisen väkivallan kokemuksia minulla ei ole.

Olen mieleltäni terve (ei psykooseja, persoonallisuushäiriöitä, päihdeongelmia tms.) lukuunottamatta pakko-oireista häiriötä, mikä oireilee välillä hyvin vaikeasti.

Sairaissa fantasioissani esiintyy liian nuoria ihmisiä. Nämä eivät kuitenkaan esiinny edes kuukausittain eivätkä vaikuta käyttäytymiseeni millään tavalla.

Olen aina tuntenut eroottista vetovoimaa itseni ikäisiä ihmisiä kohtaan.

Jokin aika sitten kuitenkin havahduin siihen, että kuinka helvetin sairaita tällaiset fantasiat ovat edes pelkkinä fantasioina ja kuinka saatanan hullu olenkaan kun edes kuvittelen mielessäni sellaista paskaa.

Nyt se on loppu. Menen hoitoon, itseni sekä toisten ihmisten vuoksi.

Varaan ajan aiheeseen perehtyneelle terapeutille ja aloitan SSRI-lääkityksen jolla libidoni saadaan sammumaan (toivon että lopullisesti).

Jos tämä ei auta niin hankin lähetteen oikeuspsykiatriselle poliklinikalle jossa he saavat kastroida minut kemiallisesti esimerkiksi testosteronia alentavalla lääkkeellä.

Kyllä, olen täysin vakavissani ja täysin selvinpäin, jos joku jäi sitä miettimään.

Ei mulla muuta. Oikein rauhallista loppuvuotta ja kaikkea hyvää vuodelle 2021!

8

65

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Olitko tosissasi? Onhan tietysti hyvä käydä asiasta juttelemassa, jos mieltä painaa. Asiantuntija osaa varmasti sanoa, mikä on normaalia ja mikä ei. Rajunpuoleisesti kuitenkin tunnut reagoivan, kun haaveilet tulevasi kastroiduksi. Eli aihetta keskusteluun todellakin on.

      • Anonyymi

        Muka taitavasti kirjoitettu viesti. Sanoisin, että ap:lla on sekä mielenterveydellisiä, että tautiopillisiaa sairauksia.
        Aloitus kuuluu toistaiseksi katkeamattomaan trololoo-sarjaan. Valitettavasti.


    • Anonyymi
    • Anonyymi

      aloittaja on 18 ja tuntee vetoa saman ikäisiin. Eikö se ole ihan normaalia että täysi-ikäinen tuntee vetoa toiseen aikuiseen.Ei se väärin ole.

      • Anonyymi

        Kirjoitustyyli paljastaa. Miksi usein olet ap, alle murrosiän? Joose Stalinin vyöhykkeeltä ei lähdetty evakkomääräyksen takia liikkeelle. Patologista tuo satuilusi.


    • Anonyymi

      Miehet tuntevat vetoa keskimäärin usein vähän itseään nuorempiin ja osin siksi suurin osa lapsen seksuaalisen hyväksikäytön tuomioista annetaan nuorille miehille, jotka harrastavat seksiä teinityttöjen kanssa tai lakiteknisesti käyttävät heitä seksuaaliseti hyväkseen. Ei ole rikos eikä sairaus tuntea vetoa heitä kohtaan, mutta heidän kanssaan seksin harrastaminen on rikos. Lain tarkoitus on suojella lasten kehitystä. Vaikka seksi lähes omanikäisen kanssa sinänsä ei aina traumaattinen kokemus olisikaan, niin siinä on korostunut riski hyväksikäyttöön. Täysin oman ikäisissä on aina turvallista pysytellä, eikä se ole syy kastraatioon.

      • Anonyymi

        Ketjun avaaja ei voi olla 18vuotias koska hänen vanhempansa joutuivat evakkoon Karjalan Kannakselta, sotatoimien takia. Toinen viite; hänen poikansa on jo yli 50v.

        Se miksi kiinnitän huomiota kirjoittajan aikaisempiin viesteihin on siinä, että häntä toistuvasti vuodesta toiseen kiinnostaa tyttöjen alapään asiat.
        Sanoo olevansa murrosikäinen tyttö. Aikuisena naisena esiintyminen edustaa mielestäni hänen suurta hormonaalista muutosprosessia.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ketjun avaaja ei voi olla 18vuotias koska hänen vanhempansa joutuivat evakkoon Karjalan Kannakselta, sotatoimien takia. Toinen viite; hänen poikansa on jo yli 50v.

        Se miksi kiinnitän huomiota kirjoittajan aikaisempiin viesteihin on siinä, että häntä toistuvasti vuodesta toiseen kiinnostaa tyttöjen alapään asiat.
        Sanoo olevansa murrosikäinen tyttö. Aikuisena naisena esiintyminen edustaa mielestäni hänen suurta hormonaalista muutosprosessia.

        Viesti Anonyymi Tänään 20:04 on outo eikä kuulu juttuun ollenkaan.

        Aloittaja, et taida tietää miten pöllöjä asioita ihmisten päässä liikkuu. Minun ainakin, mutta koska ovat vain ajatuksia eikä ole toteuttamisentarvetta, en ole huolestunut. Olen keskustellut yhden henkilön kanssa tuntemistamme fantasioista, ihan hulluja, päällepäin olemme tavallisia. En kehtaa avata omiani tähän, mutta rauhallisesti totean että kuuluvat elämään, eivätkä ole vaarallisia. Minusta sinun kannattaisi rauhoittua. Keskustelu luotettavan ihmisen tai ammatti-ihmisen kanssa auttaa usein.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksköhän mä oon tuolla

      Joskus antanut ymmärtää että olisin sun rinnoista pelkästään kiinnostunut 😂😁🤭 ja sä säikähdit että koskisin ilman lup
      Ikävä
      22
      2450
    2. Rakastan sinua

      Kohta sanon tämän livenä, älä pelästy.
      Ikävä
      143
      2075
    3. Aamu on aina iltaa viisaampi.

      Hyvää huomenta rakas. Ajattelen sinua taas ja yritän keksiä keinoja luoksesi. Satuttaa, kun unohdan sinua joka päivä ene
      Ikävä
      12
      1507
    4. Heti kun luomisen motiivi tuli esiin - se haisi RAAMATULLISELTA TARINALTA ISOISÄSTÄ, JOLLA ON PARTA

      Pinnalliset käsitykset korkeammasta Todellisuudesta Heti kun luomisen motiivi tuli esiin - se haisi RAAMATULLISELTA TAR
      Hindulaisuus
      388
      1200
    5. Tiedätkö miten pahalta tuntui

      Kun vetäydyit? Ei kuukausiksi vaan vuosiksi.
      Ikävä
      65
      1141
    6. J miehestä oikeaa

      Nimeä ei voi tänne julkaista mutta kannattaa olla varuillaan jos ”aistit” auki t nainen
      Ikävä
      100
      1111
    7. Vanhemmalle naiselle

      Juhannussauna on lämpiämässä. 🌿🥵💦
      Ikävä
      61
      990
    8. Se meidän sydänyhteys

      Oli ihanaa. Oltiin samankaltaisia sieluja ja tunnettiin voimakasta vetovoimaa ja yhteenkuuluvuutta. Voisiko se löytyä vi
      Ikävä
      49
      988
    9. Epäiletkö että kaivattusi

      On tai on ollut ihastunut sinuun?
      Ikävä
      68
      972
    10. Onko Lahdessa juhannuskokkoa?

      Entä vähän kauempana?
      Lahti
      2
      831
    Aihe